Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy adjam a párom tudtára,...

Hogy adjam a párom tudtára, hogy ezt nem birom tovább? nem akarok sértődést

Figyelt kérdés
anyósom itt van nálunk amíg nem tud kivenni egy albérletet(10-e).egyszobás lakásba vagyunk vagy egy baba is.hajnal 5kor kel,csapkodja a konyhaszekrényt,a fürdőajtót.borult az egész napirendünk.iszonyú fáradt vagyok már,nem birok aludni,emiatt a gyerekkel is ingerültebb vagyok,ő pedig hisztis mert látja rajtam hogy nem oké valami.hogy adhatnám a párom tudtára,hoy kérje meg anyósomat hol menjen addig az anyukájához?nem vagyok szívtelen,csak nem akarok a gyerekkel sem kics*szni mert ingerült vagyok és fáradt.kérlek ne írjatok negatív kommentet.köszönöm
2014. ápr. 29. 11:10
1 2 3 4
 1/31 Simon Say válasza:
85%

Ha a párod ezt nem vette észre rajtad és nem cselekszik magától, akkor csak sok sikerült tudok kívánni.


Szerintem ne parancsold és ne kérd, csak mond el, hogyan érzed magad, milyen gondolataid vannak és rábízod, hogy megtalálja a megoldást, mert tudod, hogy fontos vagy neki. Pont.

2014. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinél hasonlóan kezdődik.Van akinél durván végződik.

++++++++++++++

Remélem nem negatív?

2014. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem is értem, hogy miért ment hozzátok egy szobába, ha van más lehetőség is és mehetne az anyukájához is. Vagy az más városban van? Ha az is ott lenne, akkor tényleg jobb lenne úgy. De a párodat nem zavarja, hogy ott van veletek az anyukája egy szobában? Nem ismerem a párodat, szóval nem tudom, hogy ha normálisan elmondod neki, hogy ez így nem jó, és mehetne az anyukájához is, akkor hogyan reagálna. De próbálkozni lehet, aztán hátha a párod is vevő más megoldásra.
2014. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
79%
Szerintem nyugodtam megmondhatod hogy menjen el...ezt èn sem tűrnèm..vagy változtasson a dolgokon..te vagy otthol , ő csak vendèg..
2014. ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

igen csak az a baj hogy rettentő anyás..és fogalmam sincs hogy kezdjek bele a mondandómba.persze nem is parancsoltam volna,nem vagyok egy zsarnok tipus :)

2es nem volt negatív

2014. ápr. 29. 11:18
 6/31 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek az előttem szólóval.

Ha ezt a párod nem vette észre és Őt nem zavarja, akkor ebből csak veszekedés lesz, ha megkéred, hogy távolítsa el anyut.


Mondjuk én anyósnak szólnék, hogy reggel 7-ig, 8-ig... még a levegővételét sem akarom hallani. Fogjon meg egy könyvet és olvasson csöndben. Ő alkalmazkodjon hozzátok és ne Ti hozzá.


De bárhogy is döntesz, tuti, hogy feszkó lesz belőle...ami mondjuk engem biztos nem érdekelne :)

2014. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Beszélj anyóssal először, hogy ő itt VENDÉG, és legyen szíves alkalmazkodni.

Ha ötkor kel, nem kell keltenie mindenkit. Lehet csendben is mocorogni, hogy más még aludni tudjon.

Gondolom, anyóspajtás eddig egyedül élt, és elszokott tőle, hogy tekintettel kell lennie másokra.

Másrészt meg ha ennyi az energiája, egyszer megkérhetnéd, hogy ő menjen el a babával sétálni, hogy te addig tudj aludni, ha már reggel kelti az egész családot.


Ha ez nem működik, és tíz napot se bírtok ki, akkor tényleg jobb megkérni, hogy menjen át anyjához, már csak a családi béke megőrzése érdekében is. Ha van más lehetősége, amúgy sem értem, miért egy kisgyerekes, három fős családhoz megy, kicsi lakásba.

Kettesben anyukával még mindig könnyebben lennének.

2014. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
nem velünk egyszobába van,hanem a kanapén alszik.ahol amúgy mi szoktunk esténként,ez is hatással van az alvásra hogy meg volt szokva a kis zugom.ugye mi kell egy örökmozgó egy éves mellett egy anyának.alvás,pihenés.ami így nincs meg
2014. ápr. 29. 11:21
 9/31 A kérdező kommentje:
egyedül élt idáig.csak nekem sem és a gyereknek sem mindegy hogy egy tányért mosok el vagy 3-at.az sem mindegy hogy 3 ember után pakolok vagy 4.nem csinál semmit,csak ül,szotyizik,néz..
2014. ápr. 29. 11:29
 10/31 anonim ***** válasza:
97%

"egyszobás lakásba vagyunk vagy egy baba is"

"nem velünk van egy szobában"


???

2014. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!