Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós elleni "védelmi praktiká...

SA_milady kérdése:

Anyós elleni "védelmi praktikákat" tudnátok megosztani velem? Túr az anyósom!

Figyelt kérdés
Tudom, eléggé képtelen kérésem van, de eléggé kétségbe vagyok esve. Sajnos, nem Magyarországon élünk, hanem egy lepukkadt országban :(, itt nem lelkiznek annyira az emberek. A páromat ehhez a városhoz köti a munkahelye, a klientúrája, így nem költözhetünk el, messze a szüleitől, akik állandóan nyaggatják. A lakás anyósé, és sokszor ránk tör, otthon érzi magát, szinte már az ágyunkba, közénk is befekszik...Rendetlen, és mocskos, iszik, éjjel hangosan rádiózik, járkál. Kisbabát várok, félek, el ne kapjak tőle valamit! Ha ellenkezünk, adja a mártírt, hogy az ő házába hogy nem jöhet, és hogy ő beteg, stb... A párom már megszokta, hogy ilyen, ezért tőlem várja, hogy alkalmazkodjak, de ezt lehetetlen tűrni! Pofátlansága határtalan, és ha elmegyek otthonról, ő befészkeli magát, úgy érzi, győzött! Tapasztalt emberek véleményét szívesen várom e téren, talán ti jobb szakemberek vagytok, mint egy diplomás. Előre is köszi! (Az egészséges határokon belül szeretnék maradni vele, nem gyűlölet hajt!)

2015. márc. 31. 16:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Költözzetek el. Rámegy a házasságotok. Tapasztalat.
2015. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Attol h a varosban kell maradnotok, meg kikoltpzhetnetek a lakasabol. Ez mar onmagaban rengeteg dolgot megvaltoztatna
2015. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Ha a lakás az övé, akkor joggal érzi magát otthon.
2015. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Vegyetek, vagy béreljetek másik lakást! Az ő háza, az ő vára!
2015. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
mindenképpen egy albérlet, különben nem lesz nyugtotok!!!
2015. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 jackson666 ***** válasza:
94%
Mond a párodnak hogy állitsa le . Hiába az ő háza nektek is van magánélet stb. Vegye észre magát... megkell neki mondani nem oviba vagyunk döntsön vagy ugy adja a házát hogy a magánéleteteket nem zavarja vagy igy hogy játszadozik akkor elköltöztök.
2015. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Sajnos a párom ragaszkodik a lakáshoz, azt mondja, ha kiköltözünk, akkor nem fogja ő megörökölni. Amúgy már azzal is fenyegette az anyja, hogy az örökségből is kirekeszti. Nekem sajnos most nincs állásom, teljesen a páromtól függök anyagilag. Tudom, hogy anyósé a lakás, de a férjével egy faluban laknak és a páromat már rég magára hagyták, aki évek óta egyedül élt itt. Csak mióta én odaköltöztem és rendet tettem ( embertelen körülményben lakott), azóta jön oda. Megértem a nézőpontjukat azoknak, akik azt mondják "az ő háza, az ő vára" de szerintem nem jogosít senkit arra fel ez, hogy ilyen szemtelen legyen. Vagy szerintetek csak a pénz az úr, és akinek pénze van, átgázolhat a saját fián is, akár? Olyan válaszokat várok amik segítenek abban, hogy ne legyen kedve odajönni.
2015. márc. 31. 17:10
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Kisbalta.
2015. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak az elköltözés a megoldás. Ott ő van otthon, bármit csinálsz ő rákontrázik.

Ha arab vagy hasonló nemzetiségű anyósod van akkor még nehezebb, mert az ő kultúrájukban neki nagyobb szava van mint neked, még a saját házadban is.

2015. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Sőt, akkor is a nyakunkra jönne, ha elköltöznénk albérletbe, kitalálna mindenféle ürügyet. Mivel semmit sem dolgozik, unatkozik és ebben éli ki magát, hogy ránk szállt. A párom próbált fellépni, de akkor meg elkezdte lelkileg zsarolni, hogy a saját anyját kiteszi, aki őt megszülte, stb... Nagy a nyomás a páromon (is), és a pici érdekében már jó lenne, ha megszűnne ez a nagy feszkó.
2015. márc. 31. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!