Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apósom összeveszett a nőjével. (Nem anyósom.) Karácsony előtt már ideköltözött hozzánk, mert a nője kirakta. Pár hét múlva visszasírta magát. A férjem, és én akkor mondtuk neki, hogy jól gondolja meg, mert ha egyszer kirakta, legközelebb sem lesz szívbajos. Mi meg nem vagyunk szálloda, ahova úgy jön-megy, ahogy neki tetszik. Megbeszélték, visszament. Most megint jött a telefon, hogy költözne ismét, mert nincs hova mennie. 3 gyerekem van, 2 nagy, 1 csecsemő. Elég őket istápolni, és bár nincs bajom apósommal, ezt a csiki-csuki dolgot nem szeretem sem én, sem a férjem. Nem tudom mi legyen, mert nem akarom, hogy a híd alá kelljen mennie, de az életünket sem akarom mindig úgy alakítani, hogy ő bármikor beeshet. Ti mit tennétek? Befogadnátok, vagy sem?

2015. ápr. 5. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy látom ,kénytelen vagy...

de miért nem tud megállni a saját lábán?nincs munkája ,esetleg idős vagy beteg?mert ha egyik sem akkor a férjednek ,hogy beszéljen vele.hol lakott mielőtt nem a nőnél?

2015. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgozik, de a fél fizetését viszik levonásba. A rezsibe erejéhez mérten belead persze, azzal nem lenne gond, de karácsony előtt is az volt, hogy számítottam rá, hogy itt marad, úgy vásároltam be,( 1x nagybevásárolunk havonta, de akkor mindent, ami nem könnyen romlik). Tüzelőt is rendeltünk, mert így egyel több helyen kellett fűteni, több fa fogyott. Meg történtek más kiadások is csak azért, hogy neki komfortosabb legyen. Nekünk nem lett volna rá szükségünk. Most megint ez lesz? Ezt nem akarom. És a férjem sem.
2015. ápr. 5. 18:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt szülői ház, de azt már régen eladta, és elment a pénz Isten tudja mire.
2015. ápr. 5. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
nehéz eset. Mindenesetre most még fogadjátok be, de beszéljetek vele, hogy ez volt az utolsó. És persze ösztönözni kéne, hogy valahogy próbáljon meg a saját lábára állni. Elvégre ő a szülő...neked meg megvan a magad gondja.
2015. ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oldja meg a lakhatását maga.

Lehet, hogy az aktuális nővel is épp azért veszett össze, mert a nő rájött, hogy csak a lakhatás miatt van vele.

Volt szülői ház, elverte az árát, viselje a következményeit.

2015. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen ez elég szánalmmas még ha beteg lenne vagy nagyon öreg ,de feltételezem nem 85 éves ha nője van meg dolgozik ,felnőtt fèrfi létére milliókat herdált el,a ti nyakatokra akar költözni nos...menjen el dolgozni vidékre ahol kap szállást vagy valami idénymunkára külföldre (64 éves mamám németbe járt spárgát szedni pl) ,ha van még pár jó éve ,amúgy sem maradhat élete végéig nálatok.
2015. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!