Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Nem akarok apósékh...

Mit tegyek? Nem akarok apósékhoz költözni.

Figyelt kérdés
Hàrom hónapja vagyunk hàzasok és most úgy néz ki,hogy jön a gyerek. A férjem azt akarja hogy költözzünk végleg az ő szüleihez, de én nem szeretnék annak ellenére, hogy szeretem őket. Sajnos úgy néz ki, hogy ez az egyetlen megoldàs a baba érdekében. Hogyan szànjam rà magam?
2015. ápr. 28. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Ne tedd. Csak elcseszed az életedet.


Vagy akkor tedd meg, ha a férjed marad otthon a kicsivel.

2015. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Mindig van más megoldás. Miért kellene odaköltöznötök?
2015. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Előbb kellett volna gondolkozni!
2015. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 acelsziv ***** válasza:
80%
"ez az egyetlen megoldàs a baba érdekében. " És erre nem gondoltatok gyerek előtt? Hihetetlen, miféle emberek állnak neki szaporodni.
2015. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
17%

"acelsziv nevű felhasználó"


Nagyon megindultál a lejtőn! Sajnos nem felfelé!

2015. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

"acelsziv nevű felhasználó"

nagyon igazad van...előbb gondolkozzon az ember, aztán vállaljon gyereket...

2015. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

én is egyetértek acélszívvel.

most már gondolom nem lehet visszacsinálni, de komolyan, ha 20-30 évesen még nem vagytok képesek magatok ellátni, eltartani és felnevelni egy gyereket, miért vállaltátok be?

vagy mi egyéb oka van, amiért az apósékhoz kellene költözni?

2015. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
ne tedd .az egy dolog hogy most szereted oket ,egy masik az hogy majd mikor egyutt fogtok lakni.tapasztalatbol mondom ,en is imadtam az anyosom ,de nagyon porgos ,beszedes asszony.egyutt eltunk ,az agyamra ment egy eletre megutaltuk egymast ,ereyheto volt a feszultseg.nem egeszseges.
2015. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt a mondatot nem értem:


"most úgy néz ki,hogy jön a gyerek"


B***d meg, felétek még mindig a gólya hozza a kölköt?! Vagy Saridon mellett lettél terhes??

2015. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Felejtős, én megmondanám a páromnak, hogy jó, ő mehet anyucihoz, én meg megoldom a babával kettesben.


Ennyi. Most még szereted őket, de mi lesz, ha folyton találkoztok, együtt éltek - úristen, agyrém -?. Próbálj valamit kitalálni, főeg, ha amúgy sem mennél.

2015. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!