Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Engem nem köszöntött meg az...

Engem nem köszöntött meg az anyósom a születésnapi bulimon mindenki meg köszöntött csak ő nem. Szerintetek én megköszöntsem?

Figyelt kérdés

Neki lesz a napokban a 60. születésnapja nem tudom hogy elmenjek-e a bulijára de nem köszöntöm meg vagy nem megyek el.Annyit kell tudni nem bírja a fejem én se az övét , nem fogad el engem, lenézz , méreget azt csinálja mint egy nem normális ember.

Szerintetek mi lenne a jó megoldás ? Mert jó pofizni nem akarok.


2015. máj. 4. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
férjed köszöntse fel és kész.. :)
2015. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos,kerdes, hogy mit akarsz üzenni a viselkedeseddel.

Ha a "bunkó voltál én is bunkó leszek, utáljuk egymást továbbra is", felvalllva hogy mindenki téged tart majd a kialhtatlan menynek és igazat ad majd az anyósnak, hogy téged valóban csak utálni lehet, akkor ne menj el.

Ha "bunkó voltál, de én nem leszek az, ha a fejed tetejére állsz se, mert többet érek én annal" , akkor menj el. Én a másodikat választanám

2015. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

elmennék és megköszönteném

nem jópofiznék, de egy boldog születésnapot vagy isten éltessen nem is jópofizás, csak sima udvariasság

de szeretném mindenképpen, hogy lássa, hogy én nem vagyok olyan bunkó, mint ő

2015. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vacuolum ***** válasza:
100%
Menj el, köszöntsd fel. Jó pofizni nem kell, de legalább a látszat meg lesz később, hogy te mindent megtettél és nem tudja majd ellened fordítani és nem tudja majd mindenkinek azt magyarázni, hogy mennyire rossz ember vagy.
2015. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak helyzetek, amikor azzal tudsz a legjobban megalázni valakit, hogy kedves és udvarias vagy vele.
2015. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van ezen vacillálok már egy ideje. Nagyon csúnyán viselkedett velem a családomat ócsárolta pedig szét nézhetne az ő családjában hogy mi van. Én nem mondtam egy rossz szót se senkire semmire. Engem folyamatosan ott bánt ahol tud.
2015. máj. 4. 13:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Adjál az arcára két cupanost és közben hangosan mondjad" igaz te kedves anyós köszöntésre nem méltattál a születés napomon, de én most adok neked két csókot "
2015. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!