Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, főleg Anyukák! Ti...

Szülők, főleg Anyukák! Ti örülnétek, ha a munkából haza érve születésnapi meglepetéssel készült volna a lányotok?

Figyelt kérdés

Anyának holnap lesz a szülinapja. Reggel nem fogunk találkoznni, csak majd kora este. Sajnos nem tudok olyan nagy ajándékot venni neki (telefont szerettem volna, de ezt most nem jött össze :( ). Egy pénztárcát vettem neki, amit kinézett a napokban, meg lehet, hogy holnap nézek neki egy táskát. Arra is gondoltam, hogy egy Legjobb Anya, vagy valamilyen hasonló feliratú bögrét is veszek neki. De tortát mindenképpen veszek neki, mire haza jön, kikészítek mindent az asztalra:)


Mindig azt mondja, hogy ne költsem rá a pézem, de nem tudom megállni, hogy ne adjak neki szülinapjára semmit.


Mit gondoltok? :) Anyukák, örülnétek egy ilyen meglepinek?



2015. jan. 4. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék :)

De a táska és a bögre már felesleges a pénztárca meg a torta mellé... :)

2015. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék. :) de az elsővel értek egyet. A tárca és torta elég lenne nekem is. N31
2015. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet anyának, belépett és ott volt egy torta, gyertyával, meg becsomagolva az ajándéka. Ő örült neki, de én mondjuk a bögrét kihagynám :D
2015. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Quasar07 ***** válasza:

Szerintem ez mind szép és jó, de a bögre az vérciki. Nem a felirat miatt, alapszabály: bögre ajándéknak tabu! Legalábbis unalmas és sablonos.

Ui.: 13 vagyok, de anyumat kérdeztem .

2015. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a bögre szerintem is sablon. miért nem csinálsz neki valamint inkább, legalább a tortát? :)
2015. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kivéve, ha gyűjti. Nekem van egy jópár, majdnem mind egyedi.
2015. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!