Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Barátnőm be szeretne mutatni...

Barátnőm be szeretne mutatni az apukájának és az lenne a kérdés hogy ilyenkor mit illik ajándékba vinni vagy kell-e egyáltalán ajándék?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy üveg bort vihetel.
2015. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ mennyi idős vagy. Ha tizenéves, nincs önálló kereseted, akkor szerintem nem kell vinned semmit.

Ha idősebb vagy, akkor vihetsz egy üveg bort.

2015. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a borral kezdi, de talán kérdezd meg a barátnődet, hogy iszik e egyáltalán valamit az apukája.
2015. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tényleg mindenki bort szokott ajánlani, de nálunk ezzel nem aratnál sikert. Pl az én szüleim nem is szeretnének semmit.

Szerintem ne vigyél semmit mert nem is ismered és szerintem így kamu az ajándék, de ha mindenképp vinnél valamit mondja meg a barátnőd mit vigyél.

2015. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vittem egy csomag kávét, és csokikanalakat, amivel kavargatva elolvad a kávé. Nagy sikere volt. :D
2015. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet hogy nemtudom, de szerintem fogalmam sincs!
2015. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha keresel, vihetsz valami apróságot.
2015. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne verd nagy dobra az ajándékosztást nem ezzel fog a szívébe fogadni

kérdezd meg a barátnőd mit szeret az apukája és vegyél valami hasonlót

2015. júl. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!