Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik ajándékot vinnem? Ha...

Illik ajándékot vinnem? Ha igen, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

A barátom szeretne bemutatni a családjának. A szülei elváltak, de az anyukájának van egy új párja. Van egy nővére, aki ha jól tudom 24 éves, és van egy bátyja is, de ő is 20 éven felüli (a pontos korát nem tudom).

Az anyukája 45-50 év körül van.

21 éves vagyok (a barátom 19), nem rendelkezem túl sok pénzzel. Arra gondoltam, hogy a 2 férfinak valamilyen alkohol (pl. bort) vennék, a nőknek pedig bonbont.

Szerintetek?



2014. júl. 23. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Rendben van, de bőven elég egy nagyobb bonbon vagy 1 üveg bor, amit az étkezésnél elfogyasztotok.
2014. júl. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem vinnék piát egy 19 és egy 21 éves fiúnak, pláne nem első találkozásnál, az anyjuk előtt.

Anyukának vigyél egy szép cserepes növényt (ennek minden nő örül), a bátynak nem kell ajándék, inkább süss egy tálnyi angol csokis kekszet, vagy valamit, ami nem szárad ki, és desszertnek azt vidd el (akár egy pofás fém, kekszes dobozban).

2014. júl. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyának cserepes virág, ennyi, semmi több. Ez bőven elég lesz.
2014. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami eszembe jutott, hogy süthetnél valami süteményt. Átviszed magaddal, és mindenki tud belőle enni, egy délutáni beszélgetéshez, ismerkedéshez pont alkalmas. És akkor mindenkinek vittél, közösen tudjátok elfogyasztani.
2014. júl. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen,a süti elég lenne.
2014. júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is a sütire szavazok, azt egy sima vendégségbe is lehetne vinni, és nem lesz olyan erőltetett.
2014. júl. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A süti szerintem is jó ötlet, pláne ha saját készítésű!!! Ez mindent visz! Meg valami virág az anyósjelöltnek :)
2014. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én vagyok 21 éves, a barátom bátyja nem tudom mennyi idős.

A sütivel az a probléma, hogy laza 2 órát kell vonatoznom, hogy elmenjek hozzájuk.

Mielőtt vki rávágná, hogy ilyen távolságból nem fog működni, elárulom, hogy iskolaidőben én is Pesten vagyok, ami csak fél órányi út tőlük, nyáron pedig itt dolgozik a közelben a barátom :)

2014. júl. 23. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
süss csokis kekszet, az nem romlik meg :) vagy linzert :)
2014. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Csinálj bármit amire van időd és nem romlik el az út alatt, mert mindenkinek bejön ha tudsz "főzni"(akár sütit).


Én ilyenkor megkérdezném tőle, h milyen csokit szeretnek a rokonai.


Jó ötlet szerintem az is amit te írtál, az enyém kicsit olcsóbb verzió. :)

Lánynak csoki :D :D :D


Ajánlom hogy tudd meg, mit szeret jobban: a SOK csokit, vagy a kevesebb de JOBB csokit.

2014. szept. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!