Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha nem tudok még...

Mit tegyek, ha nem tudok még 2 mondatot sem elbeszélgetni a barátom édesapjával?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyok együtt a fiával. Elég ciki a helyzet, mert mindig csak köszönünk egymásnak, nagyon-nagyon ritka az, hogy el is kezdünk beszélgetni valamiről. Ez engem eléggé zavar, akkor még rosszabb lesz, ha esetleg ő lesz az apósom. Hogy lehetne ezt a görcsös hangulatot enyhíteni, ha ritkán is találkozunk és elég magának való ember, mióta meghalt a felesége?

21L


2015. máj. 20. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

3 éve vagyok együtt a barátommal, és apukájával egyéb okok miatt nem beszélgetek,sőt anyukájával is 1 éve kezdtem el beszélgetni!

Dobj fel valami témát,vagy kérdezz a fiáról

2015. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem hagyod békén? Valószínüleg nem beszélgetös fajta, veled meg nincs közös témája.


A hallgatós tipusú embereknek a lehetö legrosszabb, ha valaki mindenáron beszélgetni akar velük, ahelyett, hogy hagyná nyugton.

2015. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vele akarsz házasodni? Nem, akkor meg hagyni kell. Biztos megviselte a felesége elvesztése.
2015. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélős akkor nem tudsz mit kezdeni, nem kell mindenáron beszélgetni mindenkivel. Én sem vagyok túl nyitott meg beszélgetős a vége mindig az hogy bunkó vagyok, közben csak nem szeretek beszélgetni nagyon.
2015. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az apákkal mindig szót értek,az anyákkal sokkal több gond van.Már rég közelíteni kellett volna felé ennyi idő után.Szimpla dolgokkal kezdj : ha iszik néha valami alkoholt,szeret kimondottan valamit,azzal állítanék be,és innék vele egy pertut.Az megoldja picit a nyelvét.Ha nem iszik semmit,akkor sütnék/főznék olyasmit amit szeret.Lehet kicsit puncsoskodásnak tűnik,de szinte minden férfi szereti a hasát.És néha-néha mindenképp bevezetném ezt.Ha náluk lennék,takarítanék,összerámolnék ezt-azt,mivel csak ketten vannak.Tűnj háziasnak,kérdezd a munkájáról ha van neki,érdeklődj hogy telt a napja.beszéltetni kell valamilyen formában,és érdeklődő fejjel hallgatni.
2015. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját Apámmal nem tudok sokat beszélni. A Párom apjával nem is erőlködök és ciki a helyzet mikor csak ketten maradunk pár percig is és csak a csend, de hát ez van. Én nem idegesítem magam ezen.

Sokkal rosszabb az a helyzet, mivel az Apját csak néha látom, de a sógornőmmel sehogy nem vagyok, vagyis jól nem. S ő mindig ott van, ha oda megyek hozzájuk, áldatlan állapotok lesznek, mert kegyetlen nőszemély... Kis istennek képzeli magát.

2015. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha náluk lennék,takarítanék,összerámolnék ezt-azt,mivel csak ketten vannak"


Én meg nagy ívben kihajítanálak -, ha valaki elkezd máshol rakodni, az igen nagyfokú bunkóság, ezzel azt mutatod, hoyg szerinted kosz és kupi van.

2015. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!