Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a fenét csináljunk? Anyósom...

Mi a fenét csináljunk? Anyósom mindig mindenbe belekavar és utána mi vagyunk a rosszak, amiért őt kellemetlen helyzetbe hozzuk.

Figyelt kérdés

A harmadik gyermekünk születése után megbeszéltük a férjemmel, hogy mivel nem tervezünk több babát, a feleslegessé váló gyerek holmikat eladjuk/ elajándékozzuk, ahogy kikerülnek a használatból. Különösebben ezt nem reklámoztuk anyósomnak, de mégis be tudott kavarni.

A rokonságból egy kisgyerekes pár a hétvégén beállított, hogy akkor összeválogatják a nekik kellő cuccokat. A megdöbbent arckifejezésünket látva elmondták, hogy anyósommal már mindent megbeszéltek és elrendeztek. A megbeszéltek alapján akkor viszik a kiságyat, utazóágyat, pelenkázót, duplokat stb. Kiderült, hogy anyósom csupán jóakaratból eladta a fél gyerekszobát 30000Ft-ért. Így világossá vált, hogy miért/miből vett gyereknapra és szülinapra egy csomó játékot, és biciklit a gyerekeknek. Az előzményeket persze nem osztotta meg velünk.


Természetesen nem adtunk nekik oda semmit, hiszen még használjuk (meg is kaptuk, hogy milyen szemetek vagyunk) és megint az egész úgy jött le, hogy mi hoztuk anyósomat kellemetlen helyzetbe, ő csak segíteni akart nekünk, mert nem boldogultunk az eladással. Megmondtuk neki, hogy szépen részletekben fizesse vissza a pénzt, amivel megint a lelkébe gázoltunk, mert akkor egy forintja se marad magára fél évig.


Én komolyan nem értem ezt a nőt! Nem ez az első ilyen húzása és még most sem érti, hogy ne szervezkedjen a nevünkben a hátunk mögött.

Néha már arra gondolok, hogy az agyával van baj, de mindig van valami ami inkább az álnokságát bizonyítja. Most pl. nem volt itthon amikor a rokonok jöttek, pedig vasárnap délután mindig itthon szokott lenni.


2015. jún. 4. 22:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen, van egy "kis" lelki baja. A fia állítsa le!
2015. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor egy megoldás van: Az anyósnak semmit sem elmondani tervekről, nagy dolgokról... A gyerekekről meg az időjárásról és receptekről is nagyszerűen el lehet vele beszélgetni. A többi meg nem is rá tartozik.
2015. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Az nem semmi.

Jó, hogy nem hagytátok magatokat.

2015. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
2. vagyok. Kár hogy nem ismerem anyósodat.. Nekünk 5 éve eladó a most 7 éves gyerek összes járgánya, járóka, biciklik, hinta, stb... :D
2015. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Mi van? Anyós eladta a Te tulajdonodban lévő ingóságokat?

Hát én kiröhögném, hogy milyen hülye, a "vevőt" is kiröhögném, hogy még nagyobb hülye, aztán elhajtanék mindenkit a francba, rendezzék le a vitás ügyeiket a rendőrség bevonásával.

2015. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 acelsziv ***** válasza:
91%

És még örülj, hogy nincs kulcsa a kérótokhoz, mert egyszer majd arra mentek haza, hogy eladott mindent amit ő úgy gondolt...

Mellesleg hogy van ez? Eladta a ti cuccotokat a pénzt meg eltette? Na ezt hívják lopásnak és csalásnak.

2015. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
4: Hát most össze tudtok ismerkedni, és megvan a 3-mas csere, anyósnak megmarad a pénz, a párnak meglesznek a gyerekholmik, a Kérdezőnek megmaradnak a sajét holmijai!
2015. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%

"4: Hát most össze tudtok ismerkedni, és megvan a 3-mas csere, anyósnak megmarad a pénz, a párnak meglesznek a gyerekholmik, a Kérdezőnek megmaradnak a sajét holmijai!"


Jah, csak én járok piszok "jól"! :D :D :D

2015. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Kevés a 30e Ft?
2015. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

"3-mas csere, anyósnak megmarad a pénz, a párnak meglesznek a gyerekholmik, a Kérdezőnek megmaradnak a sajét holmijai!"


és ha anyósnak megmarad a pénz, a kérdezőnek a cucc, és a vevő is megkapja amit akar, akkor én ingyen adtam az én cuccaimat... ? :D

2015. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!