Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fürdésközben véletlen egy...

Fürdésközben véletlen egy picit megnyomtam a herezacskómat, utána kicsit kellemetlen érzést éreztem! Miután kuszáltam, megvizsgáltam és bal oladi herezacskónál (oldalt) egy kis csomóhoz hasonló dolgot vettem észre?!

Figyelt kérdés

De eddig ez nem volt ott, leehet hogy csak rosszul tapintattam meg, vagy valami más lehet! Mert Nehezen lehet észre venni, nem látszik! És ha megnyomkodom nem fáj, nem érzek semmit! De most hogy beparáztam olyan kellemetlen érzést érzek benne, de hogy ha nem gondolók rá, nyugodt vagyok, nem figyelek oda, semmit nem érzek, lehet csak beképzelem magamnak, nem tudom! :/

Orvoshoz fordulok ott mit csinálnak?

Valaki írjon alapos leírást! Köszönöm! :)


17/F.


2014. máj. 26. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellékhere vagy tágult visszér.
2014. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első?!

És ez baj? lehet bajom? kicsit jobban elmagyaráznád?!:S

2014. máj. 26. 20:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem mellékhere, most utána néztem! A kép alapján ugyan ott megtapogattam, megnéztem, és ugyan ott található az amit én vettem észre, a heretetején! Lehet hogy csak azért volt az a kellemetlen érzés mert véletlen megnyomtam! Mert most jelenleg semmit nem érzek!!! Azért is volt ez nekem fura! :SS
2014. máj. 26. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és nézd meg óvatosan, hogy van-e olyan csomó a másik oldalt is! Ha igen, akkor valószínűleg tényleg csak a mellékheréd, amit eddig nem vettél észre.
2014. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam óvatosan megnéztem! És mindkét oldalon ugyan ott található, (Igaz hogy a heréim nem egy magasába vannak, mert az egyik nagyobb, ami ugye majd nem mindenkinél így van) de akkor mellékhere! Valószínű eddig azért nem vettem észre mert nem nyomkodtam meg körülette annyira! És ugye nem is látszanak, nem lehet észre venni mikor rá pillantasz a heréidre! Köszönöm a segítséget, most picit megnyugodtam! :S
2014. máj. 26. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!