Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit gondolsz egy ilyen anyos-m...

Mit gondolsz egy ilyen anyos-meny viszonyrol?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyed arrol a norol ,aki nem kedveli az anyosat mert az "tul kedves".Ertsd , tobbszor nyomatekosan megkerte ,hogy ne tegye ,megis pl kifizeti a telefonszamlajat ,felmegy a mindket szobajukba ,furdoszobajukba rendeszkedik ,takarit ,kimossa a szennyest ,uj szobaszonyeget vasarol ,es csak elszolja valamirol a no magat ,masnapra mar ott van.Ezek a dolgok a fiatal hazasoknak baromi kellemetlen.Nem engedi azt sem hogy a rezsibe fizessenek.Cserebe persze a nap minden orajaban beszelgetni szeretne es tudomast szerezni mindenrol ,minden lepesukrol.Ott tart a dolog ,hogy a no a szemet ,mert elege van abbol hogy igy el van nyomva es mar nem tud mit kezdeni ezert mindezek ellenere keptelen normalis ,jo viszonyt apolni es kedvesnek lenni anyosaval ,mert szo szerint megfojtja es ratelepszik.Koltozest ne is irjatok ,mert a haz harom szintes es nagyon sok penz lett bele fektetve a fiatalok reszerol is.Ilyenkor most az lenne a megoldas ,hogy a no fogja be szepen a szajat ,es oruljon hogy minden ala van rakva ,meg akkor is ha ez neki kenyelmetlen ,ne szoljon ,ne legyen "halatlan"?Vagy kezdjen ezmiatt ugy viselkedni mint egy bunko ,hogy leepuljon rola a parja edesanyja?A szep nyomatekos ,tobbszori kerdest elengedi a fule mellett.Nagyon kellemetlen szituacio.
2015. jún. 6. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Megorulnek tőle. Elkoltozni nem tudtok?
2015. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem. Ha így van, akkor miért ölted bele a házba a te pénzedet. Bár azt sem értem, hogy ez miként történt. Amúgy kié a ház?
2015. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
A, nem láttam az utolsó pár mondatot, bocsi. Szereljetek fel zárat, a telefonszamlát és egyebeket kérjetek postafiokra, arról nem hogy mit szeretnél, ne beszélj vele
2015. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát, így mindig kuss lesz a neved, olyan mintha nem hagyna benneteket a saját lábatokra állni, így mindig gyerekek maradtok. Saját zárt lakrész kialakítása, teljesen külön élet megoldás lehet.Én megőrülnék, tuti nem bírnám.
2015. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mi "kaptunk" egy házat beleöltünk 5,5 milliót (nem lett volna sokkal drágább lerombolni az egészet és ujat építeni:D) folyamatosan jött majd minden nap anyám beszélgetni barátkozni mindent jobban tudni. megmondtuk neki sokszor sokféleképpen (nem csak mi hanem az egész család) hogy ez így nem normális. nem értettem meg. rentgetegszer összevesztünk végül kijelentette hogy az ajándékot vissza is veheti ha akarja. ezen én nagyon felhúztam magam volt ordítozás meg minden. még egy párszor ezt eljátszotta mikor közöltem vele hogy semmi gond ott a ház itt a kulcs viszlát. ezen is megsértődött hogy mit képzelek magamról. felvettünk hitelt és vettünk egy közepes panelt amibe megint döntjük a pénzt. mikor mondtam neki hogy ez lesz megmondta hogy akkor ő ugy tekinti hogy megszakítok vele minden kapcsolat és minden hidat felégetek magam mögött. ez már 3 éve volt apámmal valamennyira tartom a kapcsolatot nagyimmal folyamatosan anyámmal azóta nem beszéltem. állítólag azóta is azt várja hogy menjek bocsánatotkérni. annyi szerencsénk van hogy párommal azért relatív jól keresünk. persze fájt feladni azt az 5 milliót és a családom de ezt így nem lehet kibírni. ezt azért mondtam el hogy lásd lehet így is dönteni nem feltétlen jó de én inkább eszek vajaskenyerete egy évig mint hogy megőrüljek tőlük. nameg én mindig ugy vagyok hogy megyek inkább előre mint hogy azon kondolkozzak mit csinálhattam volna máshogy és mit vesztettem a multba
2015. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
itt is ez van ,rengeteg penz beleolve ,ugy gondoltak mukodni fog ,tart karokkal varnak.szerintem anyos fejeben valami nincs rendben ,allandoan tul akar teljesiteni mindent es mindenkit ,valamifele megfelelesi kenyszere van ,igazabol nem is a fiatalokert teszin,hanem hogy a szomszedok es az alszent baratok lassak ,lehessen dicseledni.amugy nem lenne rossz ember ,azt gondoltam ebben a hatalmas (3 szintes) hazban nem lesz gond.kar erte ,hogy ilyen ,nem tudja hol az arany kozeput ,egyszer ketszer be lett neki szolva akkor meg az volt hogy nem szolalt meg egyszeruen.az se jo senkinek ,kinosan kerulgetni egymas ,megis csak egy haz ,a konyha sajnos kozos.meg hat nem is az a cel hogy gyulolkodes legyen.ilyet sokan mondanak ,hogy szereljunk zarat ,na persze ,latod itt utkozik ki hogy most milyen lenne mar ha minekutan a "seggen ki van nyalva" ,majd meg zarakat szerelgetek erre arra.es igen hiaba vagyunk dolgozo emberek ,rossz lenne alberletre kidobni a penzt mikor igen csak sok penz lett koltve bovitesre ,uj furdoszoba kialakitasa a semmibol ,nyilaszarok csereje ,festes ,udvarral is lett csinalva sok minden.na meg ha elkoltoznenk egy alberletbe ,akkor abbol lenne vilagraszolo cirkusz.
2015. jún. 6. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha tényleg annyi pénzt beleöltetek, külön bejáratra miért nem futotta, amit magatokra zárhattok és kész?

Mindig is gyerekként fog titeket kezelni amíg nem boldogultok nélküle.

Mi az én szüleimhez vagy anyósomékhoz is költözhettünk volna a felső szintre, sőt anyóséknak még van egy külön ingatlana is 2 lakással, mégis boldogan élünk a kis albérletünkben. Még 3 év és meglesz a pénz a saját kuckóra.

Az összeköltözésnél sokan elfelejtik, hogy a világ legrendesebb anyósa is egyszer megöregszik és bizony háklis lesz, rosszabb esetben akár alzheimeres vagy demens. Aztán eltelik pár vitatkozós év az elején, mire leesik hogy mama beteg, azért ilyen. Azért jobb külön lakni és inkább naponta átmenni bevásárolni neki vagy segíteni amíg el tudja magát látni, mint egész nap veszekedni.

2015. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon hasonló a helyzet, írtam privit! :)
2015. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és igen, nehéz lelkileg ezt végigcsinálni, hogy zárható ajtó meg ilyenek mikor közös, és ők adták az alapot, de ki kell állnotok magatokért, meg fog sértődni, húzni fogja a száját? És akkor? Majd megszokja és megbékél, nálunk ugyanez volt, és mikor terhes lettem, gyorsan vettünk egy zárható, brutál bejárati ajtót :D Jelképesen, hogy nincs már átmászkálás sehogyan sem, és zárjuk mindig ha elmegyünk itthonról, el sem tudtuk volna képzelni,hogy veszi be a gyomra de már jól működik, minden csak szokás kérdése!!! Így sem tökéletes egyáltalán, de a saját életteremen legalább már nyugim van... A kert az más tészta...
2015. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legalább valamennyi része a nevetekre lett írva,főleg a tiéden ,ha már beleöltetek egy rakás pénzt?mert ha nem mindig te leszel más házában
2015. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!