Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok ha anyósotok...

Mit szólnátok ha anyósotok îgy jönne baba látogatóba?

Figyelt kérdés

Anyósom a haza èrkezèsünk utáni napon jött(4napos volt a baba)

Előtte bejárta a várost a 40fokban, izzadtan-büdösen úgy hogy előtte egy smst sem dobott, hogy jönni fog.

Ès ezt a város járás sem volt èppen fontos.

Kicsit kiakadtam, hogy îgy jött e hozzánk.

Megemlîtsem neki vagy inkább hagyjam?

Bánt, hogy ennyire nem tisztelt meg minket.


2015. jún. 22. 20:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
32%
Felesleges feneket kerítened ennek, inkább örülj, hogy valaki rád nyitotta az ajtót!
2015. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%

Igen, említsd meg udvariasan és határozottan, hogy ezután ha babalátogatóba szeretne jönni, szívesen látjátok, de szóljon előtte. Legjobb, ha a pároddal is megbeszéled és közösen szóltok, hogy ne úgy csapódjon le a dolog, hogy neked nem tetszik valami és hisztizel.

Fontos, hogy most az elején tegyétek meg, ne akkor, amikor már többször is eljátssza ezt. Ellenkező esetben a a fejetekre nő és sokkal nehezebb lesz változtatni a helyzeten.

2015. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Szerencsère rajta kívül is elég sokan rám nyitják az ajtót.
2015. jún. 22. 20:39
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem ment volna, most azért sírnál.
2015. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Persze nem akarok konfliktust csak ez nekem olyan furcsa volt.

Páromnak is nagyon rosszul esett ez de náluk olyan struccpolitika van a családba, hogy nem mondják meg egymásnak ha valami baj van.

2015. jún. 22. 20:41
 6/31 anonim ***** válasza:
84%

Kérd meg, hogy legközelebb hívjon fel, hogy átugorna, nehogy az legyen, hogy éppen sétálni vagytok, vagy valami. Persze ha csak arra járt és eszébe jutottatok, nem tervezte így a napját, az más kérdés. De azért kicsivel előtte telefonálhatna :).


A büdös-izzadt 40 fokozást nem nagyon tudom hova tenni, mert 40 fokban kimegy az ember az utcára, és igen, 5 perc alatt megizzad. Ez nem anyósod hibája. A kezeit gondolom ahogy illik, megmosta, és nem ölelgette halálra izzadtságban úszva az unokát.

2015. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nem sîrnèk.

Nem èrtem, hogy mièrt gondolják azt ha anyós nem jön látogatóba akkor össze dől a család èlete.

Nem mindenkinek kell a segîtsèg mindenhonnan.

2015. jún. 22. 20:42
 8/31 A kérdező kommentje:

Konkrètan úgy zajlott, hogy elmentek valami ügyet intèzni ès vissza felè eszèbe jutott, hogy most benèz.

Kb 10 perces sètára lakik tőlünk îgy nem az a gond, hogy messze lakunk.

Nem is öreg, nem dolgozik.

Persze nem lehet kiküszöbölni az izzadást de elsètált a város másik felère ès vissza.

Na majd valahogy óvatosan megbeszèljük vele.

2015. jún. 22. 20:47
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
De nem értem, miért baj, hogy izzadt volt?
2015. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

Meleg van és az emberek izzadnak.

Nálunk pl. senkinek nem kell időpontot kérnie, vagy bejentkeznie napokkal előbb ha megszeretne látogatni.

Normális emberi időbe jönnek. Általában napközben mikor egyedul vagyok otthon a babával. A férjem barátai szoktak du jönni.

És én a többséggel ellentétben örülök a látogatóknak, akik rokonok általában, esetleg 1-2 közeli barátnő

2015. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!