Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a fxszert megy valaki...

Mi a fxszert megy valaki babas csaladhoz latogatoba, ha beteg?!

Figyelt kérdés
Hat mar nem hiszem el! 4 hete kb a fel eves gyermekem keresztanyja jott at ugy,hogy elotte ket nappal meg otthon maradt,csak a keresztapja jott at a lanyomnak,mert k.anyu beteg.Azert csak atjott ket nap mulva,de ahogy eszre vettem ugy kohogott mint aki majf mgfullad....en hulye nem szoltam mert olyan sertodosek,hogy multjor is balhe volt a semmiert. Par napra ra msr beteg volt a lanyom is meg en is.,akkor jott at megint de fel mar nem jott mert mondtam hogy betrgek vagyunk. Lent is hallottam hogy tiszta gethas,ugy kohogott meg...3 hete most gyogyult ki, en meg most estem vissza .jon a ferjem nagybatyja meg unokatesoja,lemegyek,mondom nem afok puszit,mert beteg vagyok, erre kinyogik,hogy ok mar ket hete betegek...nem ertem mi zajlik le az ilyen emberbe???? Hu de beteg vagyok,el kene menni babalatogatoba...vagy mi????? Es ez nem az elso ilyen,csak az epp aktualis .....hozzatok is mennek???vagy ti mentek betegen babas csaladghoz? En felhaboritonak tartom....

2014. okt. 12. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Megértem a felháborodásodat. Én speciel a közelébe nem megyek ilyenkor még a család többi tagjához sem, ha nem muszáj. Persze tudom néha elkerülhetetlen. De van olyan is, hogy inkább szólok, hogy ők se jöjjenek most babával, gyerekkel, mert beteg vagyok. Azért az ilyenen nem csoda, ha felháborodsz, de egyet tanácsolok, igenis szólj legközelebb, ha beteg vagy bármi, akkor legyen szíves Ne jöjjön, és ez nem megbántás, de nem szeretnéd, ha a kicsi elkapná. Na már most, ha ezért megsértődik valaki, akkor az őt minősíti sajnos. Legfeljebb később majd megbékül, de akkor ti hátha elkerültök egy pár napig, hétig tartó "küzdelmet", hogy így nevezzem. Igenis, ha nem éri fel ésszel, akkor az ilyen embernek oda kell szólni!! Üdv.
2014. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na ez ismerős!

Mi most anyóséknál vagyunk, 1 hós és 20 hós babával, múlt héten jöttek rokonok BETEGEN. Hol az egyik hányésfo.ik, hol a másik! És ennyi eszük van, h idejöttek! Én nem mentem le hozzájuk, a babát sem vittem le még csak megmutatni sem! Persze feljöttek, szerencsére nem nyúltak hozzá, csak a plédjét simogatta meg az egyik (azt utána kapásból dobtam is a szennyesbe , előtte még lefújtam fertőtlenítővel). Ha otthon lettünk vna, mondtam vna, h ne jöjjenek, de itt csak ennyit tehettem, h nem mentünk le hozzájuk az emeletről, nem akartam sértődést, h a rég nem látott rokonok nem jöhetnek ide.

De nagyon gáz és még mindig nem értem és nem is fogom soha megérteni, h oda, ahol kisgyerek van, hogy nincs annyi eszük, h megvárják amíg meggyógyulnak???????!!!!!!!!!!

2014. okt. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mi is anyosnal vagyunk az emeleten.jovore ha minden jol megy koltozunk az ilyenek miatt is.

Hat ja es meg en erzem magam rosszul,ha merek szolni. Csakhogy mar hsrom hete beteg szegenykem szenvedtunk szo szerint. Erre ide jonnek a betegek mert epp babazni van kedvuk. Ha ebben a fel evben mindenkit elhajtottam volna aki vagy beteg vagy eppen alig haza ertunk az ujszulottel a korhazvol es mar jott is,raadasulnem nekunk hanem anyosnak szolt,hogy jon, akkor mar reg senki nem jonne ide hozzank....

2014. okt. 12. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked kell megvédened a gyereked! Még a náthás rokonoktól sem meg? Én megköszöntem a látogatást az ajtóban átvettem amit hoztak és elköszöntem.Nem érdekel ki mit gondol.
2014. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A nathas rokonoknak pont az ajtoig engedtem levinni a ferjemnek ,hogy megnezzek. Egy szajaszkot is kaptak... Mikor harom hetes volt a lanyom,akkor hivott a rojonom,hogy jonnenek megnezni. Meg is beszeltuk az idopontot,mikor bejelenti,hogy ''ja, az egesz csalad tiszta verteg,de majd veszunk fel szajmaszkot''..hat mondtam neki h akkor majd maskor. Megertette. De annyan jottek akkor,hogy a ferjem valahonnan baranyhimlot kapott,4 hetig nem ment az ujszulott kislanya kozelebe. Ezektol persze hogy probalom megvedeni. Es most el is dontottem,hogy engem se fog erdekelni ki mit gondol es megvedem a kislanyomat! Szenvedtunk eleget!!
2014. okt. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!