Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülők és anyósék mennyire...

Szülők és anyósék mennyire örültek az unokának?

Figyelt kérdés

Hogyan jelentettétek be mi volt a reakció?


Kort és nemet..


2015. jún. 26. 22:30
 1/4 Bea~ ***** válasza:
Szia!Nálunk apósomék megkönnyezték a hírt.Én akkor 30 a párom 32éves volt.A párom bátyjának is van egy lánya így nem első unoka,mégis elmorzsolódott néhány könnycsepp mindkettőjüknél!
2015. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt ováció egyik bejelentésnél sem, érthető módon, ha hasonló szituba kerülnék, mint amilyenbe én hoztam őket, meghúznám a pálinkásüveget, pedig a szagát is utálom:-) Viszont az unokák érkezésekor már mindenki sírt-rítt a meghatottságtól, anyámnak az én egyik gyerekem bevallottan a kedvenc unokája. Végül is minden jól alakult, bár kétségtelen, hogy a kezdet nagyon nehéz volt:-)


40+/N

2015. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukamon nagyon nagy volt a meglepettseg, de egyebkent orult :)

az egyik nagymamam nagyon kiakadt "ti tudjatok" ennyit mondott

a ferjem szulei es nagyszuli nagyon boldogok voltak :)

2015. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor a fiammal terhes voltam, az elején nem volt nagy az örömködés, mivel akkor még csak 19 éves voltam, és őszintén szólva eléggé le akartak róla beszélni. Ez így ment kb. egy hónapig, onnantól kezdve belátták, hogy nem fognak tudni meggyőzni, elfogadták a helyzetet, és örültek neki, várták nagyon. Egyébként utólag, egymástól függetlenül mindenki megsúgta, hogy szerinte nagyon jó döntést hoztam, csak hát ők akkor nem erre számítottak, de már látják, hogy tényleg nekem volt igazam. Hát, ilyen is van :)

Most, tíz évvel később a terhességem elején vagyok a kistesóval. Egyelőre még mi magunk is csak óvatosan merünk örülni, ami nem csoda, két évet vártunk rá, hogy sikerüljön. A szüleinknek azért már elmondtuk, örültek neki mindkét oldalon, ki ki vérmérsékletéhez illően örvendezett. Anyukám elsőre alig akarta elhinni, hogy sikerült, aztán rögtön mondta is, hogy jó jó, de ez még nagyon az eleje, még legyünk óvatosak a nagy örüléssel. Ő mondjuk mindenben ilyen, amíg valami nem ezer százalék, addig ne örüljünk neki hangosan. Apukám jól megölelgetett minket és gratulált, a férjemnek külön is, mert nehezményezte, hogy az ő teljesítményét nem méltatja senki :D Anyós nagyon boldog, neki első unoka, pedig négy gyereke van, és a férjem a legfiatalabb, de még a többieknél nincs gyerek, ki tudja, mikor lesz, ha lesz egyáltalán. Ő úgy van vele, hogy ne aggódjunk, minden rendben lesz, és legszívesebben mindenkinek eldicsekedne vele, de kértük, hogy az első három hónapban azért még ne nagyon híresztelje. Apósom nincs (elváltak, és már nem is él).

29/N 30/F

2015. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!