Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan? Normális, hogy...

Most komolyan? Normális, hogy egy szülő kiakad azon, hogy az unokának van másik nagyszülője?

Figyelt kérdés

3 hete megszületett a kislányom, és az első látogatáskor megkérdeztük a nagyszülőket, kit hogyan hívjunk majd. Mindenki a keresztnevét mondta, plusz, hogy mama vagy papa. Ez azért volt fontos, mert anyósom és apósom elváltak, újraházasodtak és nem tudtuk, az új párjuk engedi-e a mamázást, papázást.

Viszont anyósom azt mondta, ő szimpla mama akar lenni, mert ő a kislányom egyetlen mamája, és apósom felesége nem lehet az. Értem én, hogy nem vérszerinti rokon, de 19 éve házasok, szóval kicsit furcsa...

Aztán ma délután átjött, beszélgettünk, és mondtam neki, hogy a hétvégén jön hozánk Ági mama. Ági az édesanyám. Erre elkezdett magyarázni, hogy ő csak simán Ági, mert mama csak ő lehet. Teljesen ledöbbentem, hirtelen azt se tudtam, mit mondjak. Szerencsére férjem bejött, hogy hazaviszi az anyját, így nem folytattuk a beszélgetést.


2014. dec. 30. 22:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Remélem, jó messze a lakik A MAMA. :)

Majd megnyugszik, kitartás!

2014. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Elég szefós az öreglány
2014. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Jéééééééééééézusommm. Legyen ő a MAMA, a te anyukád meg Ági MAMI.
2014. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Fújjj de egy gusztustalan perszóna lehet. Részvétem!!!
2014. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben.
2014. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Amikor mi beszélgettünk erről a nagyszülőkkel, anyósom közölte, hogy ő Anya akar lenni... Mondom mi van??? Hát mert ő így szólította a nagymamáját, aki felnevelte. Szerencsére nem lett belőle semmi, mert a mieinket mi neveljük, így az Anya én maradtam. :) De meredek volt.
2014. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, ez tényleg meredek.........
2014. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
6-nak: én a fordítottját ismerem, ahol a nagymama nem úgy mondja, hogy "unokám",, hanem a "kisfiam". Mivel fiatal, sokan azt hiszik így, hogy valóban az övé.
2014. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Clay Morrow ***** válasza:
71%
Én is amikor először meghallottam ilyen gondolatok voltak bennem. Még mai napig is szoktam néha-néha elkapni, hogy épp azt csinálják, az elején nagyon kínos volt, de aztán már csak ilyen voltam: "ehh már megint, na füllhallgató be". Mára már megszoktam, ha hallom fordulok egyet és alszom tovább :)
2014. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Clay Morrow ***** válasza:
87%
Oh hülye èn, elnèzèst az előző válaszomèrt, nem ide kellett volna..
2014. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!