Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm édesanyja nagyon...

A barátnőm édesanyja nagyon szigorú a barátnömmel, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

A barátnőm édesanyja nagyon szigorú a barátnőmmel, sokszor fél töle megkérdezni hogy mehetek-e hozzájuk vagy hogy el-e jöhet hozzánk mert fél tőle :/ megértem hogy félti meg minden de nyár van meg 8hónapja vagyunk együtt már :) én 18 ő 16...

mit tudnánk tenni ez ellen hogy az anyja ne legyen ennyire szigorú? :(



2015. júl. 5. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

A barátnőd erőt vesz magán és kérdez. max elutasító választ kap. De abba nem szoktak belehalni.

Kénytelen vagy elviselni a barátnőd édesanyjának a nevelési elveit. ha majd felnőtt, önálló ember lesz, akkor talán kikerül az anyja szigora alól.

2015. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Talán megkéne mutatnod neki hogy rendes ember vagy.

Esetleg elmenni a házukhoz, adni a lánynak egy szál rózsát, stb, hogy lássa tényleg szereted, megbízható vagy és aranyos.

2015. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

várom hogy kicsit enyhüljön a szigora, bármeddig várnék érte csak azért neki is megkell érteni minket...ha én megértem a nevelését akkor neki is megkell érteni azt hogy a lányának van egy pasija aki szereti a lányát a lánya meg engem..:)

születésnapja napján vettem neki egy szál rózsát meg egy milka bonbon-t azon a hétvégén mentem hozzájuk szülinapozni na akkor még vittem neki egy szép csokor vörös rózsát :) amikor olyan alkalom van mindig veszek neki valamit vagy meglepem..az öccsének is vittem csokit multkor :) ha szolnak örömmel segítek nekik bármibe (de sjanos egyszer se szoltak :( ) a kereszt aplyáéknál voltunk(aki nagyon rendes velem, tegeződünk meg minden) leborult a farakás és egy szó nélkül beálltam segíteni visszarakni..:) tisztelettudó vagyok velük szembe meg mindenkivel aki idősebb..gondolatom nincs hogy miért lehet ennyire szigorú :/ eszembe jutott már hogy talán velem van bajja :(

2015. júl. 5. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Vagy szimplán ilyen és kész.
2015. júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem biztos, hogy veled van baja. Lehet, még korainak tartja , hogy a 16 éves lánya kapcsolatot tartson fel. Ahogy írod, elég sokszor ott vagy. Akkor mi is a gond?
2015. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Ahogy az első írja. A barátnőd kérdezzen, mert ha nem kérdezi meg amit akar, akkor az anyja sem fogja tudni, hogy mit is akar. A szigorúság meg nem a te személyed ellen van. Az anyja szigorú. Ez ellen semmit nem tudtok tenni. Akkor is szigorú lenne ha más barátja lenne, nem miattad van. Ezt el kell tűrni, és talán pár év mólva enyhülni fog a szigorúság.
2015. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát nem olyan sürün vagyok náluk se ő nálam :) ugyanis 30km-re lakunk egymástól iskolaidőbe 2hetente jött-mentem...most NYÁRON 1 hetente jön vagy megyek..:/ és ez kicsit kevés :/ legalábbis én annak tartom :) de hát ez van elfogadom.:)
2015. júl. 5. 12:59
 8/14 A kérdező kommentje:
mindig megszokta kérdezni :) csak szegény nagyon gyenge lelkileg :/ és ha nem-et mond neki akkor elsirja magát :/ szoval fél attól hogy nem engedi el :)
2015. júl. 5. 13:00
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Szia! Őszinte leszek, mert segíteni szeretnék. Te azt várhatod, hogy ne legyen végülis Veled kapcsolatban ilyen szigorú, és erre igenis jó oka van. A mai világban a pénz beszél. Ha a lánynak valami baja esne, sose legyen de mondjuk kórházi ápolást igényelne, ki finanszírozná? Nem te. Ki segíti diplomához (ha akar)? Nem te. Egy lány rózsaszín alom világban kell éljen még 16 évesen, nem pedig kitéve akár az abortusz veszélyének! Tudod, csak 99% (ha csináljátok). Te ne követelőzz, csak végig mérgeskeded a nyarat! Elrontod a baratnőd kedvét. Tudom, hogy semmi kedved, de bizonyíts. Járj el oda. Ok, jöhet a sallang is (rózsa, miegymás). De inkább segíts: törölj fel. Vásárolj be. Legyél minél többet ott. Segíts állandóan. Tudj beszélgetni - érezzék hogy tiszteletben tartod a lány érését. A semmire nem fogsz bizalmat kapni. A mai világban? Mennyi bűnügy van a tévében naponta. Ne elvarasaid legyenek. Ket három hónap "elérhetőség" a családnak s onnantól lesz változás. Tudni fogják, hogy ha megkértek valamire számíthatnak rád. Neked is elonyodre válna. Kellemes nyarat
2015. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ugy nem mehetek oda hogy nem tudnak róla elötte vagy hogy nem kérdezi meg hogy mehetek-e..meg ugy alapból else mennék hogy csak ugy váratlanul beállítok :) ja és hidd el ő pont nem az aki pénz éhes :) nem vagyok egy gazdag gyerek meg semmi bmw meg stb..:) és mégis jo neki igy :3 az egyetemet álltam volna neki ha az kell hogy együtt tudjunk lenni(mert messze akkar menni egyetemre (gyerek pszihologusnak) és én meg nyár végén megyek dolgozni hogy ha ugy lesz albérletbe költözök oda mellé.:) de ha az anyja nem fizeti neki az albérletet mondtam neki h akkor majd én fizetem azt kész.:) azért megyek dolgozni hogy félre rakjam hogy ha megyek vele akkor legyen mihez nyulni :) de nem ment bele hogy én fizessem :/ de hát az még 2év mulva lesz cask :)
2015. júl. 5. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!