Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőmmel ugyanolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőmmel ugyanolyan az ízlésünk pasik terén, de a fiúknak mindig ő jön be. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Megtetszett régebben egy srác, megmutattam neki, néhány napra rá beszélgetni kezdett vele, megtetszett neki, és a srácnak is ő tetszett (én is beszéltem a sráccal).

Elkezdtek randizni, én lemondtam a srácról, találtam valaki mást, aki "tetszhet", de nem nagyon kerültünk közel egymáshoz. Ő nem jött össze az első sráccal, de elkezdett a másikra "hajtani", akinek szerintem biztos tetszett, végül vele se jött össze, de én már akkor nem nagyon tartottam a kapcsolatot ezzel a sráccal.


Most, hogy megint megtetszett nekem valaki, (amit neki nem mondtam el, és nem is kezdtem beszélgetni a sráccal), néhány hét múlva összejöttek, és elég szar érzés így.


Mindig ugyanaz a srác tetszik nekünk, de a srácoknak meg ő jön be jobban, engem le se szarnak, mert egy fokkal szebb nálam, de a személyisége nagyon idegesítő (nem is vagyunk közeli barátnők).


Pedig én se tartom magam csúnyának, se kövérnek. Nyitott is vagyok emberekkel, próbálok kedves lenni és nem játszom meg magam.


Hogy találjak olyan srácot, akinek én jobban tetszenék, mint ő? Hogyan tegyem magam túl ezen?


17/L


2014. okt. 9. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha idegesítő a stilusa ferfi szemmel is ( mert ugye lehet csak szerinted), akkor ugy se fognak vele maradni sokáig.

A masik, hogy külsőre, nézz el tőle par szépség praktikákat, nekem ezt bevált :) mondjuk masik hajszin, masik kozmetikus, csinosabb stílus (igazabol nem tudom milyen vagy es ő milyen, igy ebben sok tanácsot nem tudok adni)

De a kisugárzás is nagyon fontos, valószínűleg a pasik eszre veszik rajta. Nem hiszed el, de tényleg nagyon fontos az önbizalom, a pasik észreveszik :)

20 l.

2014. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)


egyébként nekem is van önbizalmam, nem vagyok visszahúzódó meg ilyenek....

2014. okt. 9. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Es a barátnod nem ilyen primadonnas? Hogy ugy megy, mint aki tudja, hogy az összes pasi oda van érte?
2014. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is iloyesmi bajom van, de csak ilyesmi, és nekem az egyik legjobb barátnőm. Hát mondd el neki hogy mi a bajod vele, és felnőttek módára, kultúráltan beszéljétek meg. :)
2014. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!