Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha a barátnőm édesapja kínál...

Dumph98 kérdése:

Ha a barátnőm édesapja kínál pálinkával azt el illik fogadni? Szoval ez nem egy teszt jellegű dolog, hogy tesztelje mennyire iszákos az illető?

Figyelt kérdés
Valamint mi a helyzet ha az elsőt elfogadtuk és mégegyszer kinal? Azt is elfogadjuk vagy azt inkább már ne?
2015. júl. 12. 09:48
1 2 3
 21/23 Phoney ***** válasza:
80%

Biztosan távcsővel hesseli a rendőr, hogy itatják a GYEREKet, vagy ott vár a kapuban a szondával. Mert ezen kívül más okát nem látom, hogy ha valakit a 18. születésnapján kínálok itallal, akkor normális vagyok, de ha pár hónappal előtte, akkor még nem. Gondolom valami varázslat történik, mikor az ember születése után 18× megkerülte a Föld a Napot. Ez amolyan számfóbiás vaslogika, mint amikor valaki az 1 éves szavatossági idő után 1 nappal nem mer megenni valamit, „mermánemjó”, tegnap éfékor hirtelen megromlott, rávanírva. Blekk medzsik.


Amúgy ha tesztelni is akar, 17 évesen fél deciig nincs mit szégyellned, mert ha ekkora antialkoholista lenne, valszeg nem tartana otthon pálinkát. Ha mondjuk negyed óra alatt két felest akar beléd önteni, akkor esetleg gyanakodhatsz.

2015. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
Elég régi szokás, hogy megkínálják a vendéget pálinkával, főleg faluhelyen, és nekem ez így természetes. Szerintem illetlenség visszautasítani, és nincs is értelme, hiszen valószínűleg addig kínálja, amíg el nem fogadod. Nekem nincs alkoholista ismerősöm, mégis hogyha vendégségbe megyünk, akkor első a pálinka. Van olyan barátom, aki nem bírja, neki bekeverték bodzaszörppel. Igazából arra is szolgál ez a szertartás, hogy megfigyelje, milyen fából faragták a legényt, és méltó párja lesz-e a lányának. Az, hogy simán csússzon, és ne kezdj el köhögni vagy pofákat vágni, hosszú gyakorlás eredménye.
2015. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
86%
meg akarja mutatni, hogy tisztel egy picit, vagy van bizalma irántad. :) illene elfogadni, akkor is, ha csak 13 éves lennél.
2015. aug. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!