Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Engem néznek bolondnak,...

Engem néznek bolondnak, amiért nem bírok elviselni egy alkoholistát?

Figyelt kérdés
Apám minden nap részegre issza magát, ilyenkor nem tud magáról és szinte közveszélyes. A legrosszabb az, amikor hallgatja a zenéit, vagyis inkább üvölteti, ilyenkor nem lehet rászólni, hogy kapcsolja ki, mert még neki áll feljebb, az se érdekli, ha éjfél van:( Amúgy kötekszik, bunkó, agresszív. A családom viszont engem néz bolondnak, amikor ilyenkor tiszta ideg vagyok. Olyanokat mondanak rám, hogy olyan vagyok, mint egy őrült. Nagyon rosszul esik. Ami azt illeti, tényleg meg tudnék őrülni ettől a helyzettől, úgyhogy talán nem is hazudtak:(

2015. jún. 17. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%

Ez az alkoholista, aki az apád valaha egy normális ember volt, aki ha nem lett volna, te ma itt nem irkálsz.

Aki valaki és a "hatalmas nagy" családja mellett úgy vált alkoholistává, hogy senki nem törődött vele, hogy azzá válik.


Legközelebb igy alkoholistázz le olyat akitől származol.

2015. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 acelsziv ***** válasza:
76%
1: azért, hogy dumálj ne dumálj. Főleg úgy, hogy azt sem tudod miről beszélsz.
2015. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 Te úgy beszélsz, mintha ismernéd a családdomat. Honnan tudod, hogy már azelőtt is alkoholista volt-e, hogy megszülettem?
2015. jún. 17. 22:39
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Szia ! En teljesen aterzem a helyzeted !! Ugyan ebben a helyzetben voltunk, csak elvaltak hala Istennek !!

Nagyon sajnallak :(

17/L

2015. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
2 Magadnak mondogasd ezt:D Ment a minuszka neked is.
2015. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki alkoholistàvà vàlhatna, ha csak a csalàdon mùlna. Ha valaki nem akar, nem iszik. Ha meg elkapja az embert a gèpszìj, segìteni kell neki kimàszni a gödörből.nekem apòsom volt nagy ivòs, ès sajnos a fèrjem is ràszokott. De mivel èn otthon a lakàsban nem tűrtem meg a piàt, sokat veszekedtūnk 2 kicsi gyerek mellett. A vège vàlàs lett. De ő elutasìtott mindenfèle segìtsèget. Elvonò kùra, anonim csoportok, neurologus..., amikor apukàd tiszta, probàlj vele beszèlni, hogy segìtsègre lenne szūksège. Lehet hogy ő csinàlt meg, de nincs joga ahhoz, hogy te miatta szenvedj.
2015. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2015. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Költőnő? ***** válasza:

egyes, olyan sötét vagy, h a fekete lyukkal felveszed a versenyt! Egy gyermek nem kéri, hanem kapja az életet, és a a szülői felelősség apai részről nem addig tart, míg megcsinálja. Ő gyakorlatilag az alkoholt választotta a csalá-dja helyett. Ennél még az is jobb volna, ha elhúzná a belét.

Nőttél fel alkoholista mellett v csak idehánytál vmi "bölcsességet"?

Vagy Te is ilyen ősvéranya v vérapa vagy...

Aki azt hiszi h csak mert vki megcsinált egy gyereket, máris jogai vannak.

2015. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
4 Mázlista vagy, irigyellek. Mindig is azért imádkoztam, hogy váljanak el végre, de ezek nem fognak.
2015. jún. 18. 21:18
 10/14 A kérdező kommentje:
5 Neked is;)
2015. jún. 18. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!