Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülinapom lesz. Anyósom...

Cingi75 kérdése:

Szülinapom lesz. Anyósom ajándékokkal készül. Meghívjam, vagy elég ha a férjem elhozza az ajándékokat? Amúgy nem nem lesz banzáj a szülinapomon, nem hívtam meg senkit.

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 06:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezt most komolyan kérdezed? Meg akar valaki ajándékozni, és lerendeznéd annyival, hogy adja oda a férjednek, majd ő elhozza neked?!
2015. júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%
Ha anyósod ajándékokkal készül, akkor valószínűleg azt is tudja, hogy azt illik elvinni az ünnepeltnek és felköszönteni. Nekem elég "furcsa" lenne, ha a férjem hozná el, amit az édesanyja születésnapomra szán nekem (felmerülne bennem a kérdés, hogy miért nem jön el hozzám?). Amúgy miért kellene meghívnod? És honnan tudod, hogy ajándékokkal készül?
2015. júl. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Látogasd meg a szülinapod előtti napon. Ha felköszönt, akkor megkapod az ajándékot, és nem kell meghívni. Ha nem akkor hívd meg. Ha egyik sem történik, és a férjed viszi el az ajándékot, akkor illik elmenni megköszönni.
2015. júl. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha a férjed netán nem ér rá, küldesd el postán magadnak anyósod ajándékát!

.

Ha nem tartod a családhoz tartozónak, idegentől miért fogadsz el ajándékot?

2015. júl. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a kérdést te tényleg teljesen komolyan tetted fel? A férjed hozza el az ajándékokat!?

Esetleg, ha nem is hívjátok meg (bár illene), legalább menj el hozzá te is!


Megáll az ész...

2015. júl. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Az ajándék kéne, de anyósra már nem vagy kíváncsi?

Gondolj bele fordítva. Neked hogy esne?

2015. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem kéne így letámadni a kérdezőt. A kérdésből nekem úgy tűnik, nem tervezett szülinapi bulit tartani. Csak azért szerintem ne rendezz szülinapi partit, hogy anyósod odaadja az ajándékot. Ha rendszeresen, viszonylag gyakran találkoztok, akkor szerintem nem kell csinálni semmi különöset. Ha viszont nem, akkor illene meghívni, ha nem is pont a szülinapodon, ha már ilyen jó viszonyt szeretne Veled kialakítani, Te is törekedhetnél a jobb viszonyra.
2015. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Tud rola, hogy tudod, hogy adni fog valamit?

Mert ha nem, es amugy nem is tervezned, hogy meglatogatod vagy talalkoztok mivel gondolom nem nap, mint nap latjatok egymast, akkor ertheto a kerdes.

2015. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Előre bocsátom, férfi vagyok. De szerintem az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket férfiak teszik fel, a nők lejáratása céljából.
2015. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
ILLIK!!!!!!
2015. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!