Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek ha az anyósodé...

Ti mit tennétek ha az anyósodék a hátatotok mögött szervezkednétek?

Figyelt kérdés

Páromnak most lesz a harmincadik születésnapja jövőhéten. Jövőhét szombatra meglepetés bulit szervezek neki, szóltam a közeli barátoknak, jönne a testvére a családjával, szülei, az én szüleim,testvéreim. Holnap megyünk anyosékhoz, nem egy városban lakunk. Ma kiderült hogy ők el kezdtek szervezkedni, holnap délutánra szülinapi meglepit szerveznek a páromnak. Ahol ott lesznek a párom testvéréék, pár rokon meg ugye ők, az én rokonságom meg a barátok sehol. Nagyon jól tudják már 1 hónapja hogy mit terveztem, erre most keresztbe húztak. Olyan ideges lettem mikor kiderült, erre anyós el kezdett nyafogni hogy miért hát az ő fia, ne balhézzak már azon hogy a családja otthon akarja megköszönteni. Egyébként a páromnak bármije van akár névnap vagy szülinap, mindig el kell menni hozzájuk hogy meg legyen tartva náluk.

Mit tennétek a helyemben?


2015. aug. 7. 13:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
57%
Felhívnám, és megkérdezném, hogy gondolta, hiszen tudta, hogy te is szervezel.
2015. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
71%

Pofátlanul megtartanám a magam által szervezett bulit,akkor is ha ők nem jönnek el.


Nehogy már az anyós azt gondolja, hogy nekem keresztbe tehet :)

2015. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
87%
Rávenném a párom,h holnap ne menjünk:)
2015. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
29%

Örülnék neki, hogy foglalkozik vele a családja.

A család egy közös CSALÁDI köszöntést tervez, nem bulit, mint amit te szervezel.

Nem is értem, a párod nem a tulajdonod, más már nem tehet semmit vele? Kész, tiéd, hozzá se érjenek?

2015. aug. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
71%

1. vagyok

A 3-as verziója a legjobb szerintem :D

2015. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

4-es te nagyon okos vagy!!

Mint írtam ők is meglepetés bulit szerveznek a páromnak. Képzeld nem sajátítom ki nem a tulajdonom, de ha egyszer meg volt beszélve hogy, hogy lesz az egész akkor ne húzzanak már direkt keresztbe. Ráadásul nem mondták eddig hogy ők is készülnek vmivel. Még az is meg volt beszélve hogy jövőhétre hoznak ők is egy tortát.

2015. aug. 7. 13:40
 7/53 A kérdező kommentje:
Az egész úgy derült ki hogy ma beszéltem a sógorommal és ő mondta mi készül. Még nekem se szóltak róla.
2015. aug. 7. 13:43
 8/53 anonim ***** válasza:
73%
Én is rávenném, hogy ne menjünk. Telefon kikapcs, egész nap szex, az én párom simán benne lenne ;)
2015. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
83%
4-es válaszoló pont az a probléma,hogy az anyja sajátítja ki a fiát miközben neki már felesége és lehet saját családja van.Egy idő után kicsit átrendeződnek a fontossági sorrendek normális helyeken.Persze attól még a szülők is számítanak,de ezt nekik is meg kellene érteni.
2015. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
18%

Én vagyok nagyon okos? Te egy olyan bulit szervezel, amin ott lesz mindenki. Ők családon belül, a leírásod alapján. Ez egy családi köszöntés.

Rohadtul irigy vagy, igen. A kettő nem zárja ki egymást. Sőt, hozhatnak tortát a te bulidra is.

Mint az óvódában, komolyan.

2015. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!