Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ruhákra lenne szükségem, de...

Ruhákra lenne szükségem, de anyós vett nekem egy csomót. Rondák, nem fogom hordani. Hogy mondjam meg neki és férjemnek h kell vennem pár uj ruhát?

Figyelt kérdés

Terhesség óta változott a méretem,már nem jók a régi ruháim zöme xs/s-s,m/l-s kell.

MOndtam férjemnek h kell vennem felsöketmmeg pulcsit s nadrágot. Ő mondta anyósnak h nem e tudna vigyázni a lányunkra jövő héten h elmenjek ruhát venni. MOndta h persze. Ma irta h vett nekem ruhát h nekünk ne kelljen erre költeni,jó szándékból csinálta tudom. Férjem örül h megmarad az 10-20 ezer ft. A ruhák meg marha rondák. Küldött képet róluk.


2015. nov. 14. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg, hogy nagyon köszönöd, de nem egészen ilyenekre gondoltál, szóval vigye vissza.
2015. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
olyan lelkes anyósom,be fog sértödni. Férjem örül h megmarad a pénz,neki mondtam h nem tetszenek. monta h de hát örüljek ingyen van,nem kell divatolnom nekem már. Van még pár elmaradt számla arra kéne forditani a pénzt inkább.
2015. nov. 14. 19:04
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

hát ez húzós, de én se hordanám, ha nem tetszik.

eleve nem veszek olyat, amit nem próbáltam fel.

családnak meg nem veszek olyat, ami ízlés kérdése, tehát ruha vagy parfüm.

marha rosszul tud esni, ha a másiknak nem tetszik.

mármint akkor, ha sokat költenék rá.

mert ha nagyritkán turizok, akkor veszek a családnak is ezt azt, de olyankor mondjuk 6 ruhadarabért fizetek ki 2000 ft-ot. ilyenkor nem esik rosszul, ha nem jó a méret vagy nem tetszik.

amúgy tökmindegy, hogy mi van ráírva, az még nem jelenti azt, hogy jó is lesz rád!

nekem van S-es és L-es ruhám is. de nyáron egy kínaiban nadrágot próbáltam, M-est vittem be, mert leginkább az a méretem. A térdemig jött fel. Bevittem az L-est. picit feljebb jött. Bevittem az XL-est. A csípőmre már nem jött fel. Pedig egyáltalán nem vagyok nagy darab, de ezek össze-vissza vannak méretezve.

Felsőből van 34-es is, ami elasztikus, de nagy a mellem, ezért van, amiből a 40-es kell.

Ezek után hogy tudná bárki is eltalálni a méretet, meg azt, hogy hogy fog állni?

Nem irigyellek, esetleg ha a blokkot is adja a szatyor ruhával együtt, akkor meg lehet próbálni kicseréltetni. Ha meg nem, akkor elhordod otthonra.

2015. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Aha, nem kell "divatolni"... ne haragudj, nem akarok senkit megbántani, de ezután szokott az jönni, hogy apuci lelép anyuci mellől és a kisbaba mellől, mondván a nő már nem ad magára, már nem is nőies, nem foglalkozik magával, és ez már nem az a nő, akibe ő anno beleszeretett.
2015. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Mi az, hogy nem kell divatolnod? Nem kell tramplinak öltözni csak azért, mert gyereked van.:-)

Fogadd el, kérd el a blokkokat is azzal, hogy hátha nem jó a méret, aztán próbáld meg becserélni/levásárolni. Legfeljebb azt mondod, hogy itt-ott szűk vagy bő volt az összes.

2015. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Gratulálok a férjedhez... Aztán ha megcsal, akkor meg te leszel a hibás, mert "elhanyagoltad a nőiességed".
2015. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

ne haragudj, de amíg elmaradt számláitok vannak, addig nem kellene válogatni!

veszel más ruhákat, amikor már nem lesznek számlatartozásaid.

2015. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

attól, hogy egy hónappal megcsúszik a villanyszámlával, még nem dől össze a világ!

de hordani addig is csak kéne valamit, nem?

2015. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

gondolom, eddig sem volt pucér, elmaradt számlÁKról beszél, többesszám!


szerintem, az fontosabb, hogy be legyen fizetve és ne fagyjon meg a gyerek télen

2015. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
menj át anyóshoz és nézd át a ruhákat. ami a pulcsi alá veszel fel, nem baj ha ronda, nem látja senki télen, azokat fogadd el szerintem. a többire meg mond meg neki, hogy nagyon nagyon örülsz neki, hogy gondolt rá és hatalmas segítség lenne, de ezek sajnos nem jók és nem is a te stílusod, nem éreznéd jól benne magadat, tegye meg, hogy együtt (hármasba, gyerkőccel) elmentek a boltba és kicserélitek őket! biztos megért, ha meg párra ráböksz, hogy az tetszik akkor nem hiszem, hogy megsértődik, hisz azért vette, hogy örülj és segítsen! ha bevágnád a szekrénybe és soha nem látná rajtad, az sokkal rosszabb lenne neki szerintem mint hogy őszintén megmondod :)
2015. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!