Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek jó kapcsolata van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek jó kapcsolata van az édesanyámmal, és azt mondta egyszer hogy belőlem soha nem lesz olyan jó anya, mint amilyen az én anyukám. Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Beszélgetett az anyukámmal, kevesebb alkoholmennyiséget fogyasztott is a párom, aztán azt mondta hogy én nem becsülöm meg hogy milyen szeretetteljen az édesanyám, mert nem köszönöm meg neki, meg nem segítek a házimunkába amikor ott vagyok, stb... és hogy én soha nem leszek olyan jó anya mint ő.

Szerintem ez rosszindulatra vall, és el is mondtam a páromnak, azt mondta hogy nem. Abba a varázslatban él hogy ő milyen jóindulatú, meg kedves ember, de kezdek rájönni hogy nem. Szerintetek?



2015. febr. 10. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Edesanyad mit reagalt erre?
2015. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
Honnan tudja a válaszoló hogy te mennyit segitel a házimunkában? Te tudod hogy van igazság abban amit mond vagy nincs.
2015. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
Ez nekem is nagyon, nagyon rosszul esett volna. Hát nem irigyellek. Beszéljétek ezt meg rendesen, szerintem.
2015. febr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon megharagudnék a férjemre..., nem is tudom, megbocsátanám-e valaha. Az az igazság, hogy téged semmibe vesz...
2015. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!