Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem engedik a szülei...

Miért nem engedik a szülei hogy találkozzunk?

Figyelt kérdés
Külföldi egyetemen, Angliában megismertem egy 22 éves görög fiút. Cserediákként voltam ott, összejöttünk. A szülei szerint túl idős vagyok hozzá és biztos majd gyereket akarok hamarosan és a szülei szerint nincs pénzem és ezért kell nekem a fiuk. Az anyja első nap megkérdezte hogy mennyi pénzem van. Amikor kiderült hogy jól élek és nem akarok gyereket, akkor azt találták ki hogy azért nem vagyok jó mert nagyon más a kultúrám. Egyébként egy teljesen normális lány vagyok. Mondtam a fiúnak hogy csináljon valamit, ő menti a szüleit, hogy ők csak jót akarnak neki, de engem viszont vérig sért ez az egész. 27L

2016. jan. 4. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

ha o lenne 27 és te 22 ok.. de igy nekem sem lenne rendben.

nem is értem mit akarsz egy kisfiutol?

2016. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy nem engedik??? 22 éves felnőtt!!!Ha annyira ragaszkodna hozzád, akkor nem hagyná, hogy más szabja meg a dolgait. Ha még mindig anyuci szoknyájába kapaszkodik (aki ezek szerint egy kígyó) akkor ez nem fog jól kisülni én mondom neked...
2016. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi köze a szülőknek 2 felnőtt ember kapcsolatához?
2016. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Igazuk van a szülőknek, mit akar egy 27 éves lány egy 22 éves fiútól. Nem akarnak feleslegesen szívni ők sem ilyen kapcsolatok miatt, mert tudják hogy úgysem lenne hosszútávú valamelyik fél részéről.
2016. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
sajnálom azt aki szabályozza a szerelmet :(
2016. jan. 4. 22:45
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg az Anyukának, hogy a magyarok is adnak a pénzcsomagba ami a görögöknek megy, hogy ne mennyenek csődbe, ha már ennyire méricskéli, hogy ki hogy áll anyagilag. Nekem a görögökről mindig az jut szembe, hogy nincs pénz, nincs pénz...Viccelődést félretéve,ennek így smmi értelme, mert ez a nő nem fog leszállni a témáról és addig megy, amíg véget nem vet a románcnak. Inkább próbálj ismerkedni hozzád korban jobban illő pasikkal, lehetőleg olyanokkal, akik már nagyjábó függetlenek, és nem úgy táncolnak ahogy az Anyjuk furujázik.
2016. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát a srác döntse el, hogy behódol-e, vagy esetleg potenciálisan boldog lesz. Melyik neki a fontosabb, a szüleinek való megfelelés, vagy adott esetben mondjuk élete szerelme.
2016. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert sok olyan eset van hogy az idősebb csajok kapuzárási pánikba esnek, ezért jó nekik a fiatalabb is. Hiába mondják hogy nem akarnak gyereket mert ilyenkor az is baj ha akarnak, az is ha nem.
2016. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Alapból nem veri ki a szemed, hog yaz egy 22 éves gyerek, aki még ott lóg az anyja csöcsén és nem képes kiállni magáért. Az anyja meg persze, hogy védi be a pici fiát. Tényleg ez kell neked?
2016. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát de dolgod, de én nem erőltetném vele a dolgot. elszöszölhetsz mellette pár évig.de nem ajánlom. keress olyat aki normális, korához képest viselkedik. és nem ugrik ennyire az anyja minden szavára!
2016. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!