Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy egyedül a szobámban aludjak?

Figyelt kérdés

Aszüleim nem engedik hogy egyedül aludjak pedig van saját szobám amiben jelenleg apukám alszik!Úgyhogy nekem anyával kell egy szobában aludni évek óta és már szeretnék inkabb egyedül.

Akárhányszor megemlítem nekik a dolgot úgy tesznek mintha nem hallanák!Mit tegyek 13/f



2016. jan. 4. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem téged nem engednek, hanem ők nem akarnak együtt aludni.
2016. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a szüleid már nem szeretik egymást, csak azért vannak együtt, hogy neked ne kelljen csonka családban felnőtt... Szerintem emiatt nem akarnak egy szobában aludni.
2016. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Az 1.-nek igaza van!


Javaslom,hogy hanyagold a témát,mert válás lehet a vége!

2016. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Válni biztos nem vállnak mert nincsenek rosszban annyira csak kb születésem óta nem alszanak együtt!
2016. jan. 4. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval félnek, hogy a válás tönkretenné a gyerek lelkét, de az teljesen egészséges és normális, hogy a 13 éves fiú az anyjával alszik egy szobában...logikus...
2016. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk is így volt. 19 évesen végre megértem, hogy a főzőfülkét szobának alakítsák át számomra de csalódás ért, amikor kiderült, hogy ott nem én fogok aludni, hanem csak a cuccaim lesznek ott és apám fog ott aludni. Nekem is anyámmal kellett egy szobában, továbbra is. Csak azt tudom mondani, mint az előttem írók: a szüleid valószínűleg nem akarnak egy szobában aludni és ezért nem engednek oda. Az én szüleim mióta élek, utálják egymást és külön alszanak.

Nem tudom, milyen emberek a szüleid, ha fogékonyak a normális beszédre, akkor egyszer ültesd le őket és mondd el, hogy szeretnél egy kis magánterületet, elvégre kamaszodsz és külön akarsz aludni. Ők ettől függetlenül alhatnak külön ágyban, nem muszáj együtt aludniuk.

Sajnos az én szüleim nem ilyenek, úgyhogy csak a lázadás segített: egy este nem mentem ki a szobámból, hanem megágyaztam magamnak és befeküdtem az ágyba, mondván magánéletet akarok, ha nem tetszik, akkor dobjanak ki az ágyból (bezárni nem tudom, nincs rajta ajtó, csak ilyen boltív, lévén főzőfülke volt a helyiség). Azóta nincs balhé, bár tudom, hogy mióta egyetemre járok és nem vagyok otthon, apám sokszor a szobámban alszik. De mikor hazamegyek, akkor én alszom benne.

2016. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:
89%

Nem biztos, hogy nem szeretik egymást, lehet, hogy horkol a fater és azért nem akarnak együtt aludni :)


Minden esetre 13 évesen már jobb lenne egyedül aludni, ha van rá lehetőség. Esetleg meg lehetne felezni az egyik szobát hogy mindenkinek jusson egy kis önálló hely?

2016. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg Apám azért nem akar mert Anya horkol :) Tesóm csak ritkán jön haza a kolégiumbol az ő szobájában is alhatnék így nem sérteném meg a többieket! =]
2016. jan. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!