Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan iktathatnám ki anyósoma...

Hogyan iktathatnám ki anyósomat az életünkből?

Figyelt kérdés
Féltem tőle a 5 hós kislányomat. A gyerek előtt cigizett, a másik 8 hónapos unokáját olcsó 300/kg-os virslivel etette, úgy hogy előtte cigizett megkávézott összerágta a virslit és úgy adta a gyereknek. Egy pillanatra mentem el és az én babámat is etette,mert úgy nézte és nehogy beteg legyen. A páromat állandóan idegesíti, felhívja telefonon világvége hangulattal és panaszkodik,hogy nem tudja melyik csekket ne fizesse be, meg 3 hete beteg nem megy el orvoshoz,mert nincs Tb fizetve. Most az adó visszatérítésünkre fáj a foguk. Mit javasoltok, hogyan koptathatná le? A párom ragaszkodik hozzá
2016. febr. 18. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Ezert kell gyereket vallalni amikor mar van sajat lakasotok.
2016. febr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 acelsziv ***** válasza:
100%
ha a párod ragaszkodik hozzá, akkor sehogy... Max nem engeded be, ha ő nincs otthon.
2016. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Te semmit ne csinálj. A pároddal KOMMUNIKÁLJ, hozzatok egy döntést és a párod boxolja le az anyjával.
2016. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem lenne korrekt a pároddal szemben, hogy lekoptatod. Neki az anyja. Beszéld meg a pároddal, hogy a gyerekkel kapcsolatban mi nem tetszik, kérd meg, hogy beszéljen az anyjával. Illetve, ha látja a kicsit, akkor ne hagyd őket egyedül, így tudod követni a történéseket. Ha meg neked fontos (ez természetes), hogy mivel eteti a gyereket, akkor vigyél magaddal olyan kaját, és kérd, hogy azt készítse el a gyereknek.
2016. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Első válaszoló! Saját külön lakásban élünk egy másik városban.Miből szűrted le,hogy velük lakunk? Csak látogatóban voltunk náluk. A páromat sajnálom,mert havonta egyszer beszélnek, akkor is panaszkodik utána hetekig szomorkodik, elvan keseredve, mire megnyugodna mindig újra jelentkezik és kezdődik minden elölről. Mondtuk,hogy segítünk nekik. A párom munkahelyére gépkezelőt kerestek, jó fizetéssel mondtuk,hogy jöjjön fel apósom üres nálunk a másik szoba nyugodtan lakhat is pár hétig még találnak maguknak lakást, anyósom is jöhet, őt meg oda vennék fel,ahol én dolgoztam Auchanba. Ennél többet nem tehetünk. Várják a sült galambot, még nem rájuk omlik a ház,mert borzasztó körülmények között laknak. Arra számítanak,hogy csurran-cseppen nekik is az adó visszatérítésünkből.

2016. febr. 18. 11:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de nem kérdezted meg tőlük ,hogy nekik mi közük van a ti adó visszatérítésetekhez?Azzal foglalkozzanak és azt várják ami nekik jár nem is értem miért nem mondjátok neki semmi közük hozzá külön ház,külön család,külön kassza
2016. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos onnan tudták meg,hogy az adóbellásunkat a rokonuk csinálja nekünk,aki a NAV-nál dolgozik. :( Nekünk magas ezt jól kitölteni, a páromnak megcsinálta volna a munkáltatója, de az kizáró ok volt,hogy pénzt igényelünk vissza.
2016. febr. 18. 12:00
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk nem tudom, miért jut ilyen hülyeség az eszedbe, hogy meghívod magadhoz lakni anyóst-apóst, akit mellesleg utálsz?? Szerinted, ha havi 1 találkozás/beszélgetés ennyire zavart kelt nálatok, akkor mi lenne az együttélésből?


KOMMUNIKÁLJ a pároddal. Ideje lenne.

2016. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
Amit leirtál teljesen ellenmondásban van.
2016. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez,hogy fel volt nekik ajánlva ez a lehetőség,hogy költözzenek ide kb 1,5 éve volt, ezért is írtam múlt időben és mi fél évig mondogattuk nekik. És arra az időszakra volt felajánlva még elkezdtek volna dolgozni itt helyben és munka után megnéztek volna pár lakást és még be lehetett volna költözni. De szerintetek még is milyen ember az,aki első körbe megcsináltatja minden hónapban a műkörmeit, megveszi egész hónapra a 2 nagy vödrös dohányt és utána nézi milyen csekket tud befizetni és mit nem?
2016. febr. 18. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!