Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogyan tudnál eltünte...

S. O. S. Hogyan tudnál eltüntetni az életünkből?

Figyelt kérdés

Anyu 1,5 éve halt meg autóbalesetben. 3an maradtunk, apu, a húgom és én. Azóta apu (szerintem) elég gyorsan túltette magát anyun, 1 hónapja van barátnője.. Tegyük fel, hogy ezt még el is nézném, bár furi, hogy valaki anyu helyére lép. A nő 23 éves, apu pedig 40. Már ez elég érdekes.. Minek kell egy 23 éves, fiatal, szép nőnek egy 40 éves, özvegy, gyerekes férfi? A másik, nagyobb bökkenő, hogy a nő 4 hónapos terhes... Amit én (mellékesen) tegnap tudtam meg (2x találkoztam vele és nem is látszik rajta). A baba az előző barátjától van, akivel 4 hónapig jártak, majd szakítottak, mert a csaj összejött apámmal...

Apu teljesen oda meg vissza van a nőtől... Nem tudom mi ütött belé.. Mikor meghalt anyu megígérte, hogy soha nem fogja megengedni, hogy anyu helyére bárki is lépjen... erre most pont egy ilyennel áll össze..

Egyébként a nő az első találkozáskor elég normális volt, a másodiknál pedig az volt, hogy éppen indultam el itthonról (este 10kor) és beszól, hogy 'ilyenkor megyek el? Nem nagyon kéne már ilyenkor elmennem, fiatal vagyok én még ahhoz'... Milyen alapon szól bele ő az én életembe???

Húgom elvan vele.. ő még kicsi, hogy észrevegye a dolgokat, anyuról semmi emléke nincs.. 4éves, most indul majd oviba.

Van valami ötletetek, hogy mit tehetnék, hogy apu észrevegye, hogy ez a nő csak apát keres a gyerekének (ja és mellékesen nem élünk rossz körülmények között... apu ügyvéd)

17/L



2012. júl. 30. 22:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

atyám.. ő szól be neked? hisz 5év van köztetek.. lehet a saját kárából tanult.. ő elment este 10kor és meg is b*szták :D

beszéld édesapáddal.. így nyiltan!

2012. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
egyértelmű, hogy pótapuka, meg pótcsalád kell neki, semmi egyéb.... a nagyobb baj, hogy erre az apukád vevő!
2012. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mondtam már apunak, hogy nyissa ki a szemét! Nem ér neki semmit, mert szerinte nem kellene ennyi alapján elítélnem.. :\ meg jön azzal, hogy húgom meg köztem is 13 év van, és? őt is imádom, akkor az ő babájával mi bajom van?... egyszerűen teljesen meghülyült...
2012. júl. 30. 23:13
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, anyukád helyére garantáltan nem lép senki... Apukád boldog most? Akkor hagyd...

Az mondjuk gáz, hogy mástól terhes, de hát emiatt ne ítéld el.

Annakidején a családunkban volt hasonló, amikor az özvegy férfi a felesége halála után sokkal (16 évvel) fiatalabb nőt vett el. Kb. 10 évet fiatalodott ettől. Lett közös gyerekük is, azóta is boldogan élnek (tizenvalahány éve).

Jobb, ha nem folysz bele ebbe.

2012. júl. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

nyíltan mond el édesapádnak az érzéseidet és észrevételeidet.ha semmi sem változik szólj 1 felnőttnek akire hallgat (pl:közeli barátja), és kérd meg h beszéljen apud fejével

ha a csaj nagyon cseszeget tegyél hashajtót a kávéjába... jó sokat... :)

2012. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szólj bele, majd megoldódik. Ha beleszólsz és azért szakítanak, te leszel a hibás.

Így viszont idővel kiderülhet, hogy nem passzolnak össze, és szétmennek. De akár komoly is lehet a dolog.


Annak idején nekem 21 évesen volt egy 15 évvel idősebb barátom. Anyum nem szólt egy szót sem. Tudta, hogy majd idővel úgyis vége lesz. És igaza lett. 9 hónapot bírtunk ki, se veled-se nélküled kapcsolatban, nem illettünk össze.

2012. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ne folyjak bele??? Hát egy nálam 5 évvel idősebb nő próbál anyu helyére lépni, elcsábítani aput... hogy hagyhatnám ezt?
2012. júl. 30. 23:29
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

"Hát egy nálam 5 évvel idősebb nő próbál anyu helyére lépni, elcsábítani aput... hogy hagyhatnám ezt?"


Úgy hogy belátod: apád felnőtt ember és ha szereted őt akkor tiszteletben tartod a döntéseit. Ő most éppen úgy döntött hogy egy marha nagy balek lesz aki mint pénzes pasi egy fiatal csajnak és a gyerekének lesz a pótapja, mind anyagilag mind egyéb téren. Inkább jól nézd meg apádat és tudni fogod milyen férfiakat kell majd kerülnöd a jövőben. Ő ezzel segít neked.

2012. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hagyd az egészet


Az apádat teljesen megőrjítette az a fiatal punci,ő neki meg legalább nem kell azon aggódnia hogy milyen anyagi körülmények között fog a gyereke felnőni.Nem szakított a barátjával,az csak egy duma.Azt a srácot megtartja szeretőnek,apád meg eltartja ennyire egyszerű,valószínűleg az a srác csóró volt ezért választotta apádat

2012. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz (lesz) szemet hunyni ez az ügy felett, de megpróbálom :\ még az is gáz, hogy a húgom lelkes, hogy lesz 'kistesó'...
2012. júl. 30. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!