Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem a napokban lépett ki...

A férjem a napokban lépett ki az életünkből. Lelkileg eléggé megvisel, főleg az estéim telnek pocsékul. Akik már túl vannak szétköltözésen, hogyan bírkóztak meg a folyton előbukkanó "ugyan jól döntöttem-e kérdéssel? "

Figyelt kérdés
Ez egy több mint 12 éves történet vége. Van egy egy 10 éves és egy 1 hónapos lányunk. Tulajdonképpen húzta-nyúzta-halasztotta a költözést, nem akart felvállalni egy ilyen döntést,végül én mondtam ki, hogy nincs értelme tovább együtt élnünk.
2009. ápr. 11. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom, hogy egyedul maradtal, ilyen nehez pillanatokba mert tenyleg most lenne a legnagybb szukseged a ferjedre!

Nem tudnatok kibekulni es ujra kezedeni ferjeddel?

Sok sikert, barhogy is alakul a sorsod!

2009. ápr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még van bennetek valami, ne adjátok föl. Egy párkapcsolati terápia, önismereti foglalkozás csodát tehet. Vagy mediátor.
2009. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretitek egymást? Van egy egy hónapos babátok, akkor ha az elmúlt 12 év alatt sok probléma volt, miért akartatok még egy babát? Nem bántani akarlak, csak gondolom, hogy annak nem szültél volna, akit nem szeretsz. Talán még nem késő.
2009. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Néhány éve már volt egy hullámvölgy az életünkben, amiből kilábaltunk. Párterápián is részt vettünk, úgy tűnt sikerrel. A babát azért vállaltuk, mert akkor (úgy tűnt) minden oké. Azután ő néhány hónapja szerelmes lett, és csábítja az új lehetőség. Ha maradna, csak a lelkiismeretfurdalása miatt tenné, én meg ezt nem akartam. Köszönöm a válaszokat.
2009. ápr. 12. 07:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát így azért minden más! Ezt az "apró" részletet, hogy szerelmes, kifelejtetted...

Hát tudod, biztos nehéz lesz egy darabig, de gondolj bele: ha maradna, Neked az jobb lenne? Miközben tudod, hogy nem is annyira titkon egy másik nőbe szerelemes?? Előbb-utóbb meggyűlölnéd. Inkább váljatok külön úgy, hogy valamennyire emberséges a viszony ketőttök között. Gondolom a gyerkőcöket azért látogatni fogja, így nem árt a kultúrált viszony.

Sok erőt és kitartást kívánok és hidd el, nem fogod leélni egyedül az életed! Most gondolj a gyerekeidre, ők a legfontosabbak!

2009. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen a férj hozzáállása, hogy az első nőbe beleszeret, akkor ne maradj vele! Tudatosítsd magadban, hogy nem érdemelt meg és nélküle jobb, mint vele, mert így soha többé nem fog azzal megalázni, hogy más nők után jár.
2009. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Msot kell igazán erősnek lenned! NEkem nem az estéim telnének nehezen, hanem a csalódottságom lenne határtalan. A férfiak annyira könnyen ugrálnak! Itt egy család..ott egy család..

Vannak dolgok amiket egyszerűen nem tehetünk meg..még akkor sem, ha "szerelmesek" vagyunk..

Két gyermeket adtál neki, ráadásul a kisbaba nemrég született..Tisztességtelen és gerinctelen, ahogy viselkedett..

De ezen már kár keseregni, próbáld felkészíteni magad erre az új életre..LEsz majd egy férfi, aki téged és a gyermekeidet is megérdemli. A férjednek pedig SOHA ne bocsáss meg..az én szememben ez a legaljasabb dolog, terhesen vagy kisgyerekkel otthagyni valakit..Lehet lepontozni ezért:)

Sok erőt és kitartást..

2009. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia,

ha komolyan gondoltad, hogy nem volt értelme, akkor ne rágódj rajta. Annak semmi értelme, hogy "eléljetek" egymás mellett. Gondolj arra, hogy van egy kiskamasz meg egy icipici lányod, velük és magaddal foglalkozz. Hívd el a barátnőidet egy-egy estére. Keress valami elfoglaltságot, amit otthon is űzhetsz, és jókedvre derít.


Szerintem jobban tetted, hogy így döntöttél. Elég gerinctelennek tartom azt, aki egy terhes feleséget elhagy.

2009. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!