Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom tesztelni, vagy...

Anyósom tesztelni, vagy felháborítani akart?

Figyelt kérdés

Anyósom tudja mennyire ellenzem a megcsalást, legyen az nő, vagy férfi az illető. Ő meg végülis erkölcsös nő, szóval ez idáig, ő is így gondolkodott. Jelenleg távkapcsolatban élek a fiával, és múltkor mikor beszélgettünk, volt egy érdekes kijelentése.

Azt mondta, hogy nem tudja, hogy miért kell k..vázni azt a nőt, aki megcsalja a férfit, ha egyszer jól esett neki... Most ezt tesztnek szánta? Persze én nem csalom a fiát, és nem is akarom. Akkor ő csalja apósomat??

Erre nem is mertem rákérdezni.



2016. márc. 12. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ahelyett, hogy egy spanyol szappanoperát összekombinálsz a fejedben, inkább engedd el a füled mellett, gondolatot olvasni még nyilván nem tudsz, így csak idegesíted majd ezen magad.
2016. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

Anyósod se nem mondta, hoyg megcsalja apósodat, se nem téged akar teszteln, egyszerüen az a véleménye, hogy lehet mentség arra, ha valaki megcsaljá a párját - ennyi és nem több.


Isten mentsen meg mindenkit az olyan nöktöl, mint te, aki mindenbe beleképzel valamit és utána ezen felháborodik!

2016. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
36%
Elég durva dolog a női agy, hogy képes 1-1 mondat, vagy szó alapján egy komplett összeesküvés elméletet felépíteni :D
2016. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell az ilyesmit meghallani.Lehet tesztnek szánta,lehet csalja apósodat,lehet valamelyik barátnőjével történt,ne foglalkozz vele.csak magadat idegesíted vele.

Ha tesztnek szánta,úgyis fog nyíltabban próbálkozni a későbbiekben.

2016. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Paranoiás vagyok. :)
2016. márc. 12. 12:49
 6/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
83%

Èszrevettük:-)

Hàt, azt nem tudom, mire mondta, de mindegy is.

Annyit kellett volna mondanod, hogy ok, nem kell lek**àzni, de Te elîtéled és ezzel lezàrni a dolgot...

2016. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez már a beteges szintű paranoia ... :/
2016. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyós véleménye különbözik a tiedtől. Ennyi. Ezt el kell fogadni és nem kell mindenfélét belelátni.

Ha meg esetleg csalja apósodat (ami egyáltalán nem következik a véleménykülönbségből), az sem a te dolgod.

2016. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert huszon évesen így gondolja az ember, ahogy Te, 30 év házasság után másképp, és nem azt jelenti, hogy meg is teszi. De kell hozzá némi tapasztalat, hogy ne qrvázzuk le azt, aki megteszi. Majd 30 év után megérted.Engedd el a füled mellett, nem neked szól.
2016. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem arról van szó, csak épp a kettős mércét hozta volna szóba.

Ha egy nő megvalósítja magát és megbotlik úgymond ezenközben, akkor mindjárt megkapja a fent említett jelzőt. Míg egy pasit piedesztálra emelnek, hogy mekkora nagy szám.

2016. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!