Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Mikor érdemes...

Lehetek terhes? Mikor érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

A ckiklusom első napja febr. 2.-a volt, menzesem akkor jött meg. Párommal közvetlenül menzesz után voltunk együtt (febr. 10.-én). Hüvelybe nem ment el, azonban először védekezés nélkül szeretkeztünk, csak a végén húztunk óvszert. Lehet esélye a terhességnek, ha a menzesz utolsó napja febr. 7.-e? Cilkusom még nem állt be, fogamzás gátló gyógyszert szedtem tavaly októberig. 2 negatív terhességi tesztet is csináltam, menzeszem még sem jött meg. Semmilyen tünetet nem tapasztaltam, 1 hete viszont érzem ezt a "mindjárt megjön" érzést. A terhességi tesztnek ennyi idő elteltével ki kellene mutatni a terhességet?

Akkor nem lett volna probléma a baba, ezért voltunk felelőtlenebbek, azonban mostanra párom elhagyott. Nem tudom mihez kezdjek. Esetleg az idegeskedés, stessz okozhatja a menzesz késését?

Van még itthon teszt, de nem merem megcsinálni. Mikor érdemes?



2016. márc. 10. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
tesztelj. már kimutatja.
2016. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nyee válasza:
39%

Kedves Kerdezo!

A menstuacio utani napokban nem eshetsz teherbe, ugyanis nem lenne hova beagyazodni a petesejtnek, masreszt akkor meg nem volt ovulaciod. A petesejt csak 24 oran keresztul megtermekenyitheto a kozepidoben. Ne aggodj meg fog jonni a stressz miatt is keslekedhet a menstruaciod.

2016. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszokat.
2016. márc. 11. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugotan csináld meg a tesztet ha az is negatív akkor nyugi.
2016. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!