Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2 éve albérletben lakunk a párommal. A párom anyja is itt lakott aztán az egyik pasijához költözött, de haza szokott járni, hogy itt találkozzon a másik pasijával. Úgy döntöttünk a párommal, hogy az én szüleimhez költözünk és nem fizetünk albérletet. Az barátom anyja kiakadt ezen nagyon. Mi a véleményetek?
2016. márc. 15. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan koltozhettek, de ha ti kötöttétek a szerződést, előbb fel kellene mondani, különben fizethettek továbbra is
2016. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom
2016. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszitek, hogy nem csak nem kibiceltek, de nem is pénzelitek az anyósod bigámiáját.
2016. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nektek. Ne azért kelljen már albérletet fenntartanotok, hogy a kedves mamának legyen hol félrelépnie.

Ha akar, tartson fent magának saját albérletet.

2016. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Naná, hogy kiakadt, hiszen így valószínűleg neki is költöznie kell, vagy ha nem, akkor jóval többe fog kerülni az albérlet. Vagy ő nem is szerepelt a szerződésben csak a nyakatokon ült?

A ti döntésetek, ha elköltöztök, kénytelen lesz tudomásul venni és megoldani a helyzetet, amibe került.

2016. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:
100%

Kiakadt, hát istenem...

Ha nem lesz gond a szülőkkel való együttélésből, akkor menjetek.

2016. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Éljétek a saját életeteket
2016. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
most engem nagyon utál, hogy úgymond miattam elhagyja a fia, mert mindig ő szerette irányítani mit csinál a barátom. majd megbékél, nem?
2016. márc. 15. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját életeteket kell élni ott, ahol akarjátok. Ha nektek a szüleidnél jobb lesz anyagilag, akkor mentek, anyuka meg oldja meg máshol. Utáljon, ha attól jobb neki. Nehogy már azért fizessetek egy albérletet, hogy neki legyen hol lennie a másik pasijával.
2016. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lebannen válasza:
Árnyékra vetődött. Van ilyen.
2016. ápr. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!