Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak igaza van? Én...

Anyósomnak igaza van? Én reagáltam túl?

Figyelt kérdés

Múlt héten elmentünk valahova, ahova megkért anyósom minket. Hazafelé készülve észrevettem, hogy a bal hátsó kerekünk lapos úgy, hogy én és apósom be se ültünk az autó jobb felébe. A csomagtartó is le volt terhelve. Kértem a férjem, hogy lassan menjünk, mert szinte a ráfon megyünk. Erre előzésbe kezdett, amikor hallottam, hogy 90-nél is olyan erős hangja volt a motornak, hallatszott, hogy az autó is küszködik, de erre csak belekezdett az előzésbe, mikor mondtam neki, hogy a gyerek is hátul ül, nem kellene. Alig húzott az autó, szinte nem bírtuk lehagyni a másikat, már a szembe jövő is dudált ránk. Végül sikerült, én szóltam neki, erre a férjem teljese torokból rám ordított, hogy ne szóljak bele a vezetésébe. Apósom kiabált rá, hogy hogy beszél velem. Hazaérkezve anyósom észlelte, hogy összevesztünk. Másnap reggel meglátva egymást kibékültünk, erre anyósom nekem állt, hogy az ő hibája, hogy mi összevesztünk, mert ha nem megyünk el ahova ő mondta, akkor most nem lennénk összeveszve. És, hogy az ő házában nem lehet egy hangos szó sem (holott nem is ott vesztünk össze és különben is az ő fia ordított rám a kocsiban teljes torokból). Páromnak volt egy előző házassága és felhozta azt a nőt, hogy azzal is vége lett és ha nem tudjuk megbeszélni a gondjainkat, akkor ő a fiát mindig szívesen látja otthon. Én meg mondtam neki, hogy ne hasonlítgasson az előző feleséghez, másrészt nem én kiabáltam vele, hanem ő velem, és most a bolhából csinált elefántot. Így most anyósom vérig van sértve, amiért visszaszóltam neki, és érezte a búcsúzásnál, hogy a hátam közepére kívánom....

Igaza van? Én reagáltam túl? Hosszúra sikeredett, bocsánat.


2015. nov. 7. 15:15
 1/10 anonim válasza:
96%
Érdekes férjed van, de az anyósod is megéri a pénzét. Ha nincs probléma, akkor generál magának.
2015. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekes férj? Inkább egy kamasz ésszel gondolkozó férfi. Anyósomnak be nem áll a szája. Ha megyünk náluk már ki van osztva mindenkinek a feladat, hogy ki mit csinál. És ha megyünk valahova ki van akadva, amiért visszük magunkkal a gyereket is (pl egy másik párhoz, akiknek szintén hasonló korú gyereke van), hogy ne üljön este anyósomékkal és nézze a tvt. Emellett még ebéd közben is az idegeimre megy, de ahogy észrevettem a saját családja idegeire is, mert be nem áll a szája. Többet beszél, mint eszik. Pletykál, én nem szeretem. Mindenkiről lehetne pletykálni.
2015. nov. 7. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a férjed a leirtak alapjan nem normális. nem kéne játszani más életével. utána meg még neki áll feljebb.

az anyosos részt nem igazán értem, szerintem nem volt sértő amit mondott, de nyugodtan mondd hogy ne szoljon bele

2015. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak már azt nem tudom, hogy hogyan lehetne leállítani lehetőleg úgy, hogy ne sértődés legyen a vége.
2015. nov. 7. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
ilyen veszekedes/osszekapas parok kozott szerintem mindig van, ebbe senkinek nem kell beleszolnia. en is kiakadok, amikor 210-zel autokazik az autopalyan, foleg ugy, hogy a 7 eves testverem hatul ul, en is kiabalok vele, o is visszaszol, hogy ne szoljak bele, de addig van jogod beleszolni a vezetesbe, ameddig te is es valakid is benne ul az autoban. de ezekbol sosincs nagy vita, ti is hamar kibekultetek, ez csak osszekapas, ebbe ne szoljon bele senki :D
2015. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze. Mindig van 1-2 vita, de általában nem ilyesmin veszünk össze, csak apróságokon, csak az aznapi példát írtam le. Csak akkor veszekszünk, ha anyósoméknál vagyunk. Egyébként itthon soha egy hangos szó nincs közöttünk, sőt!
2015. nov. 7. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
hat igen, amikor az anyosek jonnek szoba, akkor nalunk is tobb vita van, mert pl az en aposom egyaltalan nem ugy allt hozzam es a csaladomhoz, ahogy kellett volna, mindig leszolta mindenunket, pedig mi egyetemistak vagyunk, az edesanyam diplomas, o meg felsobboktatast sosem latott, de biztos ez volt a baja, hogy a mi csaladunk tobbre vitte, mint o, es ezert tamadott minket. pedig akkor szolt le mindent, amikor mar masodszorra lattuk oket kulfoldon vendegsegben 1 hetre, es megis minden elkenyeztetett sz.ar volt az ocsem, a noverem pszichologusnak tanul, de valahogy megis egy kis hulye lany lett, a pszichologia hulyeseg es nem tudomany stb stb. tehat sosem titkoltam, hogy ki nem allhatom az apjat, a parom persze nem szolt volna neki egy szot sem, hogy kicsit vegyen vissza, foleg, hogy vendegsegben van... ugyhogy nalunk nagy mindig a feszultseg, ha a szulei jonnek szoba.... :)
2015. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor veszekszünk ha anyoséknál vagyunk"Akkor miért vagy kiakadva megmondta az ő lakásába nincs hangos szó?Igaza van.veszekedjetek otthon.Avval sem mondott rosszat,ha elválnak utjaitok a fiának otthon van helye.Tudatta veled nem lesz cső lakó.Asszem ez a te nagy próblémád arra megy tépjük szét ezt a "vénbanyát"Az,hogy be se áll a szája,hát kinek beszéljen?pletykál és te azt nem szereted.édesem te most mit csinálsz róla???és még csak nem is az asztal körül ami a 4fal között marad:))
2015. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Talán azért ilyen gyerekes a férjed, mert még mindig anyuci kisfia. Ezek után nem lennék olyan biztos a helyedben, hogy az előző feleség hibája volt a válás. Talán csak volt esze és időben elmenekült.
2015. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Ja és feltételezem eddig sosem zavart, hogy a férjednek annyi esze van, mint egy kamasznak?


Fel sem bírom fogni hova indultatok el gyakorlatilag lapos kerékkel, ilyenkor az első útja az értelmes embernek a benzinkútra vezet, és ha lyukas a kerék akkor kerékcsere. Nem nekiállni vezetni egy túlterhelt autóval, lapos kerékkel 4-en gyerekkel... Elmebetegek vagytok mind, hogy ebbe belementetek!

2015. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!