Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tudnátok ebben a témában...

Tudnátok ebben a témában bókokat mondani mert lesz egy családi ebéd és be akarok vágódni anyósomnál és apósomnál?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyelved inkább tartsd a szádban, mert ha nem buták akkor nagyon rosszul fogsz kijönni ebből az egészből.

Egyébként ha most ismered meg őket, mondd el nekik hogy örülsz a találkozásnak és köszönöd a meghívást.

Az otthonukat is meg tudod úgy dícsérni hogy keresel olyan dolgot ami valóban tetszik neked és megdícséred. Mindenki szereti ha az otthonát szépnek, jónak tartják.

Az ételt is meg tudod dícsérni, de ne vidd túlzásba!

A párod is dícsérheted, de csak olyan dolgokat amiket valóban kedvesz és becsülsz benne.

Mindezt módjval, és tudod: Nyelvet a szájban tartani!

2016. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
13%

Tanuld meg.

Valaki mindig beléd fog kötni. És drága 'após', tuti fog poénkodni, ha nem is a te jelenlétedben. Ne akarj viccet mesélni, az illegálkodásokról meg eszedbe se jusson beszélni, mert ott helyben kiherélnek.

Sziv,pusz.

2016. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem az apósod és anyósod egyelőre.

Ne akarj bókokkal bevágódni, mert fordítva elsülni.

legyél udvarias, kedves, érdeklődő. Ne legyél kuka, de ne is locsogj egyfolytában.

2016. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

legyel udvarias, tisztelet tudo, segitokesz, de ne lihegj a nyakukban, hogy majd te egyedul lepakolod ebed utan az asztalt , szoval tudd a hatarokat.

megdicserheted a : kajat, lakast, butorokat, berendezest, viragokat, kertet, de ne legyel tulsagosan behizelgo, mert akkor le fogjak venni, hogy csak nyalizni probalsz.

2016. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Pl:

Te:- olyan fura képet vág a kis yorki kutyájuk. Haragszik rám?

Apósjelölt:

- Az a hátsó fele!

Te

- Ja!!! Akkor ezért fogadta olyan nehezen el a kockacukrot!


Viccet félre téve:

Legyél önmagad, ne akart előre betanult szöveggel menni, mert azzal leégetnéd magad. Ha önmagad vagy, akkor tudtok majd társalogni..

2016. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Én az első találkozáskor nem szoktam nagyon barátságos lenni, bókolni, bevágódni meg főleg nem. Pont attól vennének hülyére.

Ettől kicsit meszeppennek és eszükbe se jut kellemetlenkedni.

Később aztán közvetlenebb leszek de megmarad ez alapszitunak. Nem vagyok a játszópajtásuk.

2016. márc. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Utolso, barcsak par evvel korabban olcastalak volna :-)
2016. márc. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen, én is csak 26 éves koromra jöttem rá erre, jobb lett volna előbb. De még ott sem volt késő.

Nagyon meghatározó az első találkozás, hogy milyen embernek látnak, ismernek meg.

Egy lihegő picsikutyát látnak aki be akar nyalni vagy egy komoly férfit akivel szemben meg kell válogatniuk a szavaikat.

Lehet, hogy ezen múlik hogy viselkednek majd veled egész életetekben.

Nehogy félreértse valaki, nem kell bunkónak lenni.

De egy kicsit hűvösnek, távolságtartónak nem árt az elején. Aztán úgyis kiderül majd, hogy mennyire intelligens emberek. Lehet, hogy marad a 3 lépés távolság lehet hogy közelebb engedheted őket anélkül hogy kellemetlen helyzetekbe hoznád magad velük.

2016. márc. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bókolni, félrebeszélni.

CSak módjával!

2016. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek
2016. márc. 25. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!