Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tudnátok ebben a témában...

Tudnátok ebben a témában bókokat mondani mert lesz egy családi ebéd és be akarok vágódni anyósomnál és apósomnál?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Van benne igazság, amit 8-as ír.

Alapvetően én is távolságtartó ember vagyok, és nem nyílok meg könnyen, csak annak akivel igazán egy húron érzem magam, de azt sem egyből az első találkozások alkalmával.

Anyósomékkal ugyanez volt a helyzet, én nem vagyok az a túl lihegős ember, meg hogy csak azért is mindenre bólogatok, hogy megszeressenek típus. El vagyunk egymással, de van köztünk egy határ. Férjem öccsének a barátnője pont az ellentétem, nagyon hamar nyitott lesz, mindenkinél azonnal próbál jó pontot szerezni stb, és ugyan ezt csinálta anyósomékkal is. Mindig azt hittem, hogy engem kevésbé kedvelnek, de 1-2 év alatt kiderült, hogy szegény lányt szinte semmi nézik, mindent megcsináltatnak vele, boltba küldik (holott egyikőnk sem velük él, és nem is indokolt, hogy vásároljunk nekik mert egészségesek), nincs beleszólása semmibe. Engem viszont anyósom nem hív hülyeségek miatt, csak ha fontos dologról van szó, nem csacsogunk feleslegesen, csak amiről kell stb. És én örülök, hogy így alakult. :D

2016. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!