Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek csináljak egy kis...

Szerintetek csináljak egy kis húsvéti ajándékcsomagot párom szüleinek, csak jövőhét szerdán megyek hozzájuk?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyok együtt, szüleivel jóba vagyok. Apukájától kaptam karácsonyra kis apróságot, anyukája pedig mindig nagyon kedves velem, bátyja ugyan nem él velük, de nőnapra kaptam tőle is virágot, ami nagyon jól esett, az ő barátnőjétől pedig szintén karácsonyra kis apróságokat.


Viszont én nem tudtam, hogy kapni fogok tőlük (a mi családunkban nem szokás az ünnepekkor való ajándékozás), viszont most arra gondoltam, hogy csinálnék nekik dekorpapírból egy szép tasakot és teletölteném mini csokitojással meg ilyen kis aprósággal, és csinálnék külön mindenkinek.


Viszont csak szerdán megyek hozzájuk, akkor is csak este tudok odaérni, ezért sütit nem szeretnék sütni, mert akkor egész nap cipelnem kéne a városba, nem is nézne már ki úgy mire odaérnék, de ez a kis csomag talán megmaradna. H.lyeség lenne, hogy húsvét után ilyet adok nekik?


2016. márc. 26. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem, a szándék a fontos, hogy gondolsz rájuk. Biztos örülni fognak neked, meg gondolom a férfitagok meglocsolnak majd.:)
2016. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nagyon aranyos ötlet. Ha hamarabb nem tudod odaadni, akkor ez van, később is ugyanúgy fognak neki örülni. Nem hiszem, hogy tragédia, hogy nem sütsz sütit, így is iszonyú cukik lesznek a pici csomagok :)
2016. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor csinálok nekik. Ha másért nem, a csoki miatt úgyis örülnek neki, mert az mindig gyorsan elfogy :)
2016. márc. 26. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mèg rakhatsz hozzá egy kis sajátkèszítèsű kèpeslapot (ha van rá időd)
2016. márc. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!