Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet rossz helyre írom a...

Lehet rossz helyre írom a kérdést, de amikor a barátnőm bemutat a családjának akkor illene valamit vinnem a szüleinek, meg a testvérének igaz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert ő az első aki bemutat a szüleinek és nem akarok bunkó lenni.:)
2014. szept. 22. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vigyél valamit, az anyukájának egy bonbont vagy virágot, az apukájának meg mondjuk egy üveg italt. Testvérnek is jó valami édesség.
2014. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. szept. 22. 18:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, illene anyukájának egy kis virág, apukájának egy üveg bor. A tesónak nem muszáj. Minden jót!
2014. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát az én exeim semmit sem hoztak senkinek, de azért illene vinni legalább az anyukának egy csokit/virágot.
2014. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a mamának egy bonbont, a papának egy üveg whiskeyt szoktam. Testvérekkel nem foglalkozom ilyen téren. Volt már hogy a testvérrel ittuk meg a papa whiskeyét :D 23f
2014. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Amikor eljött a párom hozzánk, nekem hozott csak egy szál vörös rózsát. Anyukám és a húgom annyira meg voltak illetődve (örültek, hogy ilyen jóravaló párom lett), hogy eszükbe sem jutott, hogy nekik ajándék kellett volna.


Az én örömöm volt az ajándék számukra :)

2014. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hány évesek vagytok. Szerintem egy sulis, tizenéves gyerektől nem várja el egy szülő sem, hogy virágot, csokit, italt vigyen ajéndékba. Akárhogy számoljuk az benne lenne minimum 4-5000 forintba, ami egy kamasznak sokszor egy havi zsebpénze akár!

Ha felnőtt vagy és van kereseted, akkor nyilván vigyél valamit, amiket mondtak az jó lesz.

2014. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Szia! En sutottem egy talca sutit,azt vittem a szuloknek. Megiscsak szemelyesebb volt,mint egy polcrol levett bonbon. De ha nincs idod,alkalmad sutni,akkor a bonbon is megteszi.
2014. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem vittem semmit annó, 17 éves voltam. Nem is vártak semmit. És ismerve anyósomat (most már) annyira rosszul érezte volna magát, hogy vittem ajándékot, hogy csak na.

Szerintem egy gyerek (tini) nem kell ajándékot vigyen. Majd amikor lesz önálló kereseted...



Ha már dolgozol, akkor viszont kedves, ha viszel egy doboz csokit úgy mindenkinek és kész.

2014. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok,bocsi,most latom,Te a fiu vagy,nem a lany :D Akkor a sutes kilove :D
2014. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!