Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Enyhülni fog vajon idővel az...

Manó1235 kérdése:

Enyhülni fog vajon idővel az édesapám?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Együtt voltam egy sráccal majdnem 3 évig dráma volt az egész sok sok vita bántalmazás, ezt a szüleimnek nem mondtam el hiba volt jólett volna ha tudnak róla, kapcsolat végén is elég csúnyán váltunk el ez kb nyár végén volt. Folyton zaklatott oda jött a munkahelyemre meg ilyenek, sajnos nála maradt egy fontos iratom amit sehogy sem akart vissza adni, Januárban apám felhívta hogy mostmár tényleg jó lenne ha vissza hozná és hagyjuk egymást békében. Eközben nekem decemberben új barátom lett, ismerik egymást mert annó mind 3an egy osztályban jártunk, de különösebb bajuk nem volt egymással, csak ugye barátommal megosztottam miket csinált velem exem, így pikkelt rá eléggé. Végre eljött a nap elhozta azt a papírt csak végig húzta az időt meg beszólogatott, és barátom nem bírta elszakadt a cérna és össze verekedtek. Rendőrségi ügy lett belőle, még nem tudjuk a kimenetelét. De apum annyira megharagudott a mostani páromra azt mondta nem is akarja látni, azóta én járok hozzájuk. Eddig se szerette ha jött nálunk valaki itt alundni? Na azt meg pláne nem. Nem volt ott a verekedésnél csak a végére ért haza mikor már a rendőrök kint voltak. Nem értem miért veszi ilyen szigorúan elvégre nem ő került bajba, és teljesen tisztába volt vele milyen az ex barátom. Lesz ez még valaha jobb? 22/L

2016. márc. 28. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem örül annak, ha arra ér haza, hogy két "idegen" miatt kint van a rendőrség a lakásán. Lehet hogy sosem fogja megkedvelni a barátodat.
2016. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Apádat meg tudom érteni. Olyan nincs, hogy elszakad a cérna. A verekedés semmit nem old meg.
2016. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Apukád helyében én is kiakadtam volna,hogy arra érek haza,ott a rendőrség.

Gondolj bele milyen kellemetlen lehetett neki,hogy a szomszédok látták a rendőröket és hallották a két fiút verekedni...

2016. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van :(
2016. márc. 28. 11:24
 5/10 acelsziv ***** válasza:
73%
A mostani faszid sem jobb az előzőnél, ha képes leállni egy marhával veerkedni. Apád benned is csalódhatott egyet, hogy nem bírsz egy értelmes pofát összevakarni magad mellé.
2016. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
A párodat is meglehet érteni, hiszen elmondtál neki mindent az exedről (az én párom is ezt tette volna!) Az jobb hogy ha haggya továbbra is a beszólásokat, és a papírral is húzza az időt? Legalább egy tökös férfi és kiállt melletted.. Nyilván a rendőrség része gáz, de magyarázd el apukádnak hogy ez a fiú kiáll melletted és szeret ezért szakadt el nála a cérna.. Ö csak jót akart... Sőt kérdezd meg tőle hogy ha az anyukád ex pasija így viselkedett volna az anyukáddal akkor ő nem-e elégelte volna meg... :)
2016. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm én is így látom a dolgokat : )
2016. márc. 28. 20:33
 8/10 omba ***** válasza:

Én is megértem apádat, de azzal talán érvelhetsz, hogy végül is a mostani érte al a papír visszaadását... de hát ilyen sráccal se látnám szívesen egyik lányomat se... "elszakad a cérna" - aztán ha téged fog megpofozni?


És hogy került oda a rendőrség?

2016. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Exem elviharzott majd kihivta őket
2016. márc. 29. 08:10
 10/10 omba ***** válasza:
megdöbbentő, hogy kimentek... de ez egy jó pont, az exed hívta, nem te, meg nem a barátod.
2016. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!