Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom a hálónk ajtaját (ami...

Apósom a hálónk ajtaját (ami direkt be volt zárva, mert pihenni szerettem volna) egy koppintás után rögtön rám nyitja?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen volt a szitu, mert éppenséggel öltözhettem is volna. Szerintetek is bunkóság, vagy belefér? Hogyan lehet ezt finoman jelezni, hogy ne bántsam meg?
2016. ápr. 14. 14:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
94%
bunkóság. egyszerűen mondd meg neki, hogy a kopogás után meg kell várni, amíg azt nem mondja aki bent van hogy 'szabad', mert különben nincs is értelme kopogni.
2016. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Neki is biztos kellemetlen lehet,hogy a saját házába kerülgetni kell téged.....
2016. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

El kell költözni apóstól.

Ha fordított a helyzet, és ő él nálatok, akkor zárni a háló ajtaját. Ennyi.

2016. ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hol van leírva, hogy a saját házában? Nem látom a leírásból. Ugyanis ez nálunk volt, ahol ő volt vendégségben...

A normális válaszokat köszönöm. A rosszindulatúakkal nem tudok mit kezdeni.

2016. ápr. 14. 14:25
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Egy másodperc alatt jönnek a rosszindulatú válaszok! Én ezt nem értem! Miért akarja mindig mindenki megmondani a "tutit"? Nem ez volt a kérdés! Kérdező én biztos megmondtam volns hogy ne törjön rám!
2016. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
"Kérlek, legközelebb akkor nyiss be, ha reagáltam a kopogásra, akár öltözhetek is. Köszi" Mi olyan nehéz ebben?
2016. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
85%
Nálunk kulcsra zárható a hálóajtó. Így nem kell mondani semmit.
2016. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint nem volt zarva, csak csukva.
2016. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

A beZÁRT ajtón senki sem tud bemmeni, hacsak nem töri be.


Az ajtó ezek szerint be CSUKVA volt és nem zárva.


Legközelebb zárd be és nincs gond. A barátod meg megpróbálhat beszélni az apjával, de ha náluk megszokott dolog egymáshoz bemászkálni, akkor semmi esély arra, hogy megszokja.

2016. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

Azt nem értem, hogy ha apukánál laknának, joga lenne a másikra törni az ajtót? Nálam is szoktak barátok, barátnők aludni, eszembe nem jutna zavarni őket, csak mert az én lakásom.


Azért ne legyünk már ennyire a pénz meg a tulajdon rabjai, hogy akié, az bármit tehet veled.

2016. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!