Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok itt az egyetlen,...

Én vagyok itt az egyetlen, akinek szülés utáni hetekben nem rögtön a szexen járt az esze?

Figyelt kérdés
Egyre másra olvasom, hogy alig bírták kivárni a 6 hetet, meg focicsapat, stb. Én olyan fáradt voltam, hogy örültem, hogy élek. Kezdem azt hinni, hogy valami gond van velem.
2014. szept. 10. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy egyedül. 10 hónapja szültem, egy hónapja jött meg először. Még szoptatok és így a libidóm sem állt helyre teljesen.
2014. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy. Nekem a 6 hét után sem nagyon járt rajta az eszem, addig meg eszembe sem jutott. Mondjuk én amúgy sem vagyok egy nagy étvágyú ilyen téren.
2014. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

én is ezt vettem észre a gyk-n

mindenki szexelne, igen, még a 6 hetet is alig bírják


nekem valahogy úgy tűnik, hogy csinálnák, mint a nyulak :D


én meg totál ellentettje vagyok, de lehet az sem normális

2014. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 aHermann ***** válasza:
66%

Szia!

Már van 2 gyerkőcünk, de mindkettőnél bőven túl voltunk a 6 héten, amikor először volt szex.

A fiunk olyan hirtelen és sokkolóan érkezett, hogy talán a szex volt az utolsó, amire gondoltunk. Az első 6 hétben szerintem egy zombi is jobban nézett ki nálam. 3 óránként etettük lefejt tejből... volt, hogy 1h-t aludtam két etetés között.

A lányunknál se volt gond a várakozással, pedig sokkal jobban viseltem mindent. Fontosabb volt, hogy rendesen felépüljek, és jól összehangoljuk a családi életet.

2014. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy felfogás kérdése, nem tudom. Én már ott tartok, hogy lehetséges-e, hogy valaki annyira elszokjon a szextől, hogy már ne is igényelje. Pedig minden rendben köztünk, imádjuk a fiunkat, remekül megvagyunk.
2014. szept. 10. 14:27
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem reszkettem a szexert, maga az h jol megdongessenek. Inkabb csak az h ujbol meghitt, hangulatos, intim kapcsolat legyen koztunk. Boldog csalad lettunk es annyira orultem a lanyunknak akit a ferjemnek is koszonhetek h egyszeruen imadtam erte. Nagyon kivantam ot! Nem a szexet akartam, hanem ot. Kivartuk a 6 hetet. Csaszaros voltam igy nehezkesen ment a felepules is kicsit. A babam konnyu eset volt. Szopizott szepen, tejem is volt boven. Hasfajosnak viszont nagyon az volt. Faradt voltam en is, de olyan ero volt bennem h nem erdekelt semmi. :-)

Nem mindenki egyforma, de azzal h anya lettem nem alltam meg feleseg lenni es ugyanolyan szerelmes vagyis inkabb meg jobban az lettem. 7 ev utan is.

Es ahogy az egyik valaszolo irta "gyonyorusegesen" mi nem mint a nyulak szoktunk, es szerintem mas sem aki kivanja a parjat. Tenni kell nem irigykedni es minositeni masok szexualis eletet. Sok intelligenciara vall mondhatom.

2014. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem irigykedett senki. Gondolom, ha akarná, ő is megtehetné, de ha az embernek nincs kedve hozzá, akkor nem is irigykedik rá. Ez még nem azt jelenti, hogy megszűntünk feleségnek lenni és egész nap a babán csüngünk.


De lásd be, itt van elég olyan válasz, ami ilyen "nyulak" szinten íródik (nem rád gondolok). És ez nem azt jelenti, hogy kritizálom, ha neki úgy jó, úgy csinálja.


Én szimplán arra voltam kíváncsi, hogy én vagyok-e az egyetlen, akinek nem ez jár a fejében.

2014. szept. 10. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
2. vayok. Én például nem irigykedem egyáltalán és szerintem más sem. Magadra vetted, pedig szerintem nem neked szólt az általad sérelmezett válasz. Bizony, aki 2 hét után már kérdést ír ki, hogy szexelhet-e már, mert nem bír magával, az nekem is a "mint a nyulak" kategória. Sok intelligenciával biztosan nem rendelkezik, akit csak a szex éltet egy pici baba mellett is.
2014. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

3 as 6 osnak

én a "renellenes szexkívánalomra" írtam, akik még 6 hetet sem tunak várni annyira "viszket" nem is értem miért vetted magadra

2014. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
En 6honapja szultem.a libidom meg nekem sem a regi.a huvelyi szulestol lettek gobdjaim odalennt..kb.kalyhacsonem erzem...ugyh most intimtornazok.remelem minnel hamarabb visszall minden.
2014. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!