Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez igy mukodhet?

Szerintetek ez igy mukodhet?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm jár egy gyerekkel,2 hónap után megkérte a kezét és igent mondott..viszont a pasija szulei szoszerint utaljak,rendesen lequrvázzák,azota a gyerek nem mehet haza es a baratnomnel lakik...szerintetek ez milyen kapcsolat lesz igy hosszutávon?sokszor mondtam neki,hogy hagyja a fenébe az egészet,de mintha a falnak beszélnék ...
2016. ápr. 22. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Elöször is mi közöd hozzá)


Másodszor ki mennyi idös és a szülöknek mi a kifogása?


Harmadszor nem mindegy, mikor akarnának összeházasodni, mert pár hónap után igen korai lenne.

2016. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Eloszor is : egyik legjobb barátnőm már 6 éve és nagyon furcsa most velem és sehova sem jön


Másodszor is :F/23 N/19, nemtudom a pontos okát csak annyit mondott,hogy utálják


Harmadszor : Januartol vannak együtt és februárba kérte meg a kezét,ami szerintem nagyon vicces és egyben szanalmas is

2016. ápr. 22. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Euz tipikusan az a helyzet, amikor EGYSZER elmodhatod a véleményedet, többször nem érdemes.


Emellett a butus szerelmes lány meg egy hasonló fiú esete, ha lesz elég idö az esküvöig, akkor vagy megkomolyodnak, vagy lesz belöle egy elsietett házasság pár év múlva válással.

De ez az a helyzet, amikor érvényes, hogy a saját életét mindenki úgy teszi tönkre, ahogy akarja, és ettöl senki nem tudja eltéríteni.


Ha igazi barátnö vagy, akkor készülj fel, hogy idövel neked kell majd vígasztalni öt, ha vége lesz a rózsaszín ködnek a fejében. Mást, többet nem tehetsz.

2016. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,de azért hihetetlen,hogy ennyire tudják őt abban a környezetben befolyásolni ..:/
2016. ápr. 22. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Majd az idő eldönti mi lesz.

Az írásod alapján,nem tartom valószinűleg,hogy hosszú távú lesz, de mindig vannak kivételes esetek az életben.

2016. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én csak vissza akarom kapni az igazi barátnőmet :(
2016. ápr. 22. 18:00
 7/11 anonim ***** válasza:
"Én csak vissza akarom kapni az igazi barátnőmet" Lehet, hogy ö is!!!!!!
2016. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért ne működhetne? Ja, hogy neked a barátnőd kellene:)
2016. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó barátnőnek tartana mint Te őt,akkor foglalkozna Veled is.De azért lássuk be ha bejön egy szerelem ha nevetséges ha nem,eljegyzés ilyen korán( volt rá példa már,hogy együtt maradtak) az ember életében nem a barátnő marad a legfontosabb személy.fontos marad de nem a legfontosabb.Neked inkább azzal lehet bajod,hogy nem veled foglalkozik már mindig.Azmeg,hogy anyós após milyen lesz...nem hozzá akar majd menni feleségül.Nemkell őket szeretni ( erre is sok példa van),én inkább becsülöm azokat a fiatalokat akik kiállnak a szerelmük mellett.de ez a saját véleményem ami igaz nem egyezik Tiéddel,de nem vagyunkegyformák
2016. ápr. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha neked lenne párod,aztmondaná mindkettő találkozzatok de csak kettesben melyiket választanád pont egy időben? Egyértelmű szerintem,hogy a szerelmed nem? Ne legyél ilyen,ha ő boldog örülj vele teis.
2016. ápr. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!