Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukák, megsértődnétek?

Anyukák, megsértődnétek?

Figyelt kérdés

A barátommal most szakítottunk, a hétvégéket már ott töltöttem. Az anyukájától kaptam egy tusfürdőt még ajándékba, és azt mikor kirámoltam elfelejtettem elrakni.

Kérdezte a barátom hogy kérem-e vissza a kozmetikumaimat és nem kértem őket vissza. Nem akartam még egyszer találkozni a barátommal :(

Egy házban laknak úgy hogy meg fogja látni az exem anyukája hogy nem vittem magammal :( Pláne hogy a barátom szerintem visszaadta neki, mert a következő nőjének biztos nem hagyja ott. (már megvan neki)

Nagyon meg fog rám sértődni? Jó már úgy se látom, de nagyon kedveltem őket, és ők is engem. Nem akarom hogy rossz szívvel emlékezzenek rám, mert nem vittem el a tusfürdőt.


2016. máj. 1. 16:06
 1/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Szerintem nem fog megsértődni.
2016. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A francot sem érdekelné a tusfürdő.

Ha harag lesz, annak nem a nyamvadt tusfürdő az oka.

2016. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Tusfürdőt ajándékba? Jó, hogy nem dezodort és szájvizet. Ha ezen megsértődik akkor nem felnőtt.
2016. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha értelmes ember az anyukája akkor tudja hogy egy komoly kapcsolatból való kilépéskor a tusfürdő az ami az eszedbe jut.
2016. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meg fog sértődni. De hát nem mindegy már?
2016. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem őt abszolút nem érdekli, mit hagytál, vagy nem hagytál ott, bármennyire is jóban voltatok.
2016. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!