Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák! Ti megsértődnétek,...

Anyukák! Ti megsértődnétek, ha a lányotok felíratna fogamzásgátlót, és csak utólag szólna, hogy már szedi?

Figyelt kérdés

Zavarna, ha nem beszélné meg veletek?

Nagykorú lányról van szó tartós kapcsolattal.


2016. márc. 18. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ebben az esetben nem. Ha 16 lenne, szeretnék tudni róla.
2016. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem.


Elöször is már felnött nö, nekem semmi beleszólásom sincs.


Másodszor semmi közöm a lányom szexuális életéhez, így a védekezés módjához sem.

2016. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha még tini lenne, akkor örülnék ha szólna. Akkor sem megsértődnék, hanem igyekeznék rájönni, vajon miért nem fogad a bizalmába? Egyébként felnőtt emberről beszélsz, miért is kellene hogy ezt előtte megbeszélje veled? Jó hogy azt nem várod el, hogy elmondja, hogy hogy, mikor szokták csinálni.
2016. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Már mi közöm hozzá? Felnőtt, önálló ember, miért kéne szólnia? Te elmondod neki, hányszor szexeltek az apjával, milyen pózokban? (kicsit furán fogok nézni, ha most igennel felelsz...)
2016. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagykorú gyerek esetén beleszólásom se lenne... de 17 éves kortól kb. nem zavarna, a lényeg az, hogy rendesen védekezik. 14 évesnél zavarna az, ha ilyen döntésről nem tájékoztat minket (most abba ne menjünk bele, hogy annyi évesen hogy tud felíratni, sajnos aki akarja, megoldja).
2016. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Megsértődni??? Dehogy!

Először talán mélyen magamba néznék, és először magamban keresném az okokat, hogy ezt miért nem velem beszélte meg, miért nem tőlem kért tanácsot. Megsértődni semmiképpen nem sértődnék meg.

2016. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Felnőtt nőnek nem lenne jogom beleszólni a szexuális életébe. A fogamzásgátló lehetséges veszélyeire viszont felhívnám a figyelmét.
2016. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem, semmi közöm hozzá, hogy a felnőtt lányom hogyan védekezik. Persze ha olyan a viszony és szóba kerül, akkor meg lehet beszélni, de ezen megsértődni felesleges.
2016. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Cenzúra????


Hol a válaszom????

2016. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én a gyerek vagyok (20 éves, de még otthon lakom, de nem kérek a tabiért pénzt), és már elég önállónak éreztem magam hogy megoldjam egyedül. Amikor kiírtam a kérdést még nem szóltam anyukámnak, de azóta igen és furcsa volt neki hogy miért most szólok.
2016. márc. 18. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!