Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párotok anyukájának tartotta...

A párotok anyukájának tartottatok anyáknapját?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, 22 és 26 évesek vagyunk, gyerekünk nincs. Szerintetek ilyen helyzetben "illik"?

2016. máj. 1. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Termèszetesen mindkettőnk anyukáját felköszöntöttük, èa párom nagymamáját is.
2016. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Szia. Én vettem neki egy doboz csokit a lányom és az én nevemben. Nem vagyunk házasok és nem a páromé a gyerek, de úgy tekint rá mint a saját unokájára. :)
2016. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy oké, hogy a párod felköszönti, de te is külön? :)

Szóval illett volna nekem külön elmenni az anyukájához?

2016. máj. 1. 21:35
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

Az illem az helyzettől független.

Teljesen mindegy, milyenek a körülmények, ha megadod a módját, maximum rossz néven veheti, de szerintem évek múltán is megemlegeti.

Legrosszabb esetben csak abban az egy esetben vagy jól szituált, amikor felköszöntöd,minden más esetben meg nem tudsz viselkedni (nagyon szépen kérlek, hogy ne vedd magadra, mert nem személyeskedek, csak eszmefuttatok).


Szóval, legrosszabb, ami történhet, hogy rájön, volt gyerekszobát.

Szerintem a néma agyonhallgatás mögött nagyon ritkán van az, hogy valaki, nem szeretné.

Még annak is jólesik, aki utál.

Nem tudsz vele mellélőni.

:)

2016. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen nem. Az én édesanyám csak egy volt, neki viszek virágot, és gyújtok mécsest.

A párom anyját köszöntse a kedvesem. :)


Nem rosszindulatból, de nekem csak egy anyum volt, és hiába szeretek még pár embert legalább annyira, nem köszöntöm őket sem.

2016. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
#4, dehogynem. Az én anyukám pl azt gondolná a páromról, hogy kötődési problémái vannak, ha felköszöntené anyák napján.
2016. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, én is így gondolom, ahogy utolsó, bár én a nagymamámat is felköszöntöttem.

Úgy tűnik, a párom anyukája várta volna, aztán ezt most nem nagyon tudtam hova tenni, hogy én vagyok-e bunkó, vagy ő vár sokat :D

2016. máj. 1. 22:00
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
4,5 éve vagyunk együtt. Mindenki a saját anyukáját köszönti.
2016. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Saját anyukánkat köszöntöttük.

Ez nem olyan mint a névnap hogy te is köszönts. Értsd: azért mert ő anya, még nem köszönti fel a rokonság sem.

Ez anya és gyerek közti gesztus :)

2016. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

Akkor, én köszöntöttem az anyumat és meséltem hogy együtt vásároltuk be a család édesanya részeinek az ajándékokat (értsd, én anyukám, páromé és az ő nagyija).

Anyukám következő mondata (telefonon): A párodnak is köszönöm!

Ő meg örömmel vette, hogy örömet okozhatott.

Kérlek, fogadjtáok el,hogy lehet máshogy is, attól még nem leszünk rosszak, csak mások.

Kérdező, lehet elvárta volna, mert a lányoktól ugye, sokszor többet várnak el.

2016. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!