Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a problémája a barátom...

Mi a problémája a barátom anyukájának?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk és pár napra lementem barátomékhoz, ismerjük jól egymást a szülőkkel is. Szívesen fogadtak, nem üres kézzel mentem. Figyelmes voltam velük szemben. Ma jöttem haza és barátom már mondja, hogy az anyukája milyen idegesítő mert hogy már teszi a megjegyzéseket, hogy csak velem foglalkozott a pár napban, meg hogy fiatal vagyok hozzá ( 1 év van köztünk). Mi lehet a problémája?

2015. aug. 9. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Akkor ezek szerint csak jópofizott, amíg ott voltál.

Nem tudja elfogadni, hogy téged választott, valószínűleg nem kedvel, de ezzel ne törődj. Legközelebb kérdezd meg, mi a baja veled.

De tényleg ne vedd magadra, legyetek boldogok! :)

21/L

2015. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden baja van azzal, hogy mi már együtt alszunk úgy hogy fél éve vagyunk együtt. Még ő a férjével csak 2 év után aludt együtt. Szerintem komolyan nem normális már.. Persze ezeket a fiának mondja, nem nekem.:D
2015. aug. 9. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Az a gond,hogy anyósod egy gerinctelen szutyok némber és nem mondja a képedbe,ha valamiért nem vagy neki szimpi.
2015. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Első vagyok.

Tipikus az az ember, aki mindent jobban tud mindenkinél, neki semmi nem jó, csak ahogy ő akarja, hogy úgy legyen. Nem értem, miért kell mindenen pattogni. Hagyd a francba, ne is figyelj oda rá, ne rontsa el ez a kedvedet.

2015. aug. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én még arra gondoltam, hogy nem lehet, hogy féltékeny rám mert a fia több időt szentel rám, mint rá? Na de könyörgöm, havi 1x találkozunk a barátommal több napra, az összes többi nap otthon van..
2015. aug. 9. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!