Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan, aki kitagadta...

Van itt olyan, aki kitagadta az anyósát?

Figyelt kérdés
Olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik egyszerűen megunták az anyós szemétkedéseit az évek alatt és kitiltották-kitagadtàk a családból.
2016. máj. 9. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk az érdekelne, hogy hogy tudod kitiltani, vagy kitagadni!
2016. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
18%
#1 Gondolom úgy hogy elvált a lányától. :)
2016. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
A párom édesanyját kitagadni/kitiltani a családból? :O Nem. Ha nagyon szemét lenne, akkor megkérném a páromat, hogy beszéljen vele, a saját gyerekére mégis jobban hallgat. Ha meg mégse, akkor még mindig meg lehet oldani, hogy minimális legyen az érintkezés, de ki csak nem dobhatom a családból, amikor ott a gyereke/unokái.
2016. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
nem tiltottam ki anyósom de párommal közösen megegyeztünk hogy ha 1-2 hónap múlva már elköltöztünk a házunkba akkor oda soha be nem teszi a lábát.
2016. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Párom a szüleimet.

Mindig mondogattam páromnak, hogy nem szeretem őket, nem vagyok rájuk kíváncsi. Neki már nem élnek a szülei, így próbált békíteni, hogy lépjek túl a múlton.

Megtettem és mindannyiszor, amikor közelebb engedtük magunkhoz őket, írtózatosan pofára estünk, le lettünk húzva, cserben lettünk hagyva, vagy átvágtak minket.


Párom nemrég berágott és elküldte őket melegebb éghajlatra. Megkérdezte nem baj-e. Erre csak annyit mondtam.: Most tapasztaltad miért nem akartam évekkel ez előtt semmit tőlük.

2016. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Egy ember elhatározása ehhez nem elég. Szóval ahol megtörtént a kitagadás, ott a másik fél is egyetértett a döntéssel (vagy papucs módon meghunyászkodott a párja előtt, ilyen is előfordulhat... nem minden anyós-após-utálat jogos :D).


Én pl. láttam anyukám és apukám történetét. Anya végül nem próbálta meg a nagyanyáma kitagadni, de elég egyértelművé tette apámnak, hogy nem szívesen találkozik nagyanyámmal a hülye stiklijei meg a szemétkedései miatt. Persze azt nem tilthatta meg, hogy apám találkozzon vele, mert apa tipikus anyuci pici fia, akibe beleverték, hogy a szülei a legfontosabbak MINDENÁRON. De azt igen, hogy velünk hogy beszéljen stb...

Szóval ha a férjed/feleséged ebben nem partner, akkor nem fogod tudni kitagadni. Max. a lakásból, ha van benne tulajdonrészed. De az egész család életéből nem igazán...

2016. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelen. 2 év szemétkedès után meguntuk és párommal közösen likvidáltuk a szemetet az életünkből.
2016. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!