Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak szerintem idegesítő?

Csak szerintem idegesítő?

Figyelt kérdés
Anyósom rendszeresen lementi a képeket amiket kirakok a gyerekről,magunkról és felteszi a a saját oldalára,de vmi kis hülye mesét is kitalál. Pl a kislányom kapott fagyitölcsért,az egyik képen rajta is volt. És ő már ugy rakta fel h oda irta a kisunokám megette az egész csoki fagyit,csak a tölcsér maradt. Vagy le lett fotózva a szülinapi tortája meg hogy kicsit legörbült a szája,mert nem engedtük hogy belemásszon az egész tortába. Elég vicces kép volt,és anyósom ugy rakta fel hogy sirok mert anyáék ették meg a tortámat. Vagy mikor párommal egymás mellett vagyunk csak ketten,azt is fel rakja ilyen szöveggel,hogy boldogok vagyunk mert lepasszoltuk a nagyinak a gyereket.
2016. máj. 9. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó engem is idegesítene, de a többi szerintem elég piti dolog. Az utolsóra visszatérve meg megkérném anyóst, hogy ilyeneket ne posztoljon ki, mert sértő rátok nézve (szerintem).
2016. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már attól is agybajt kapok, hogy ugyanígy felteszi anyósom a képeinket, pedig ő mesét általában nem fűz hozzá.
2016. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
esetleg szólj hozzá a képhez, hogy pl "Mama honnan tudod mit evett a gyerek, ha nem voltál ott?"
2016. máj. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az meg a másik,hogy ugy van beállitva az album ahova a kislányom képeit rakjuk,hogy férjem,én,és mindkét nagymama közremüködő. Ők is tudnak képet tölteni bele,és látszik az adatlapukon a mappa.


De ő elrejtette,ezt a mappát hogy csak ő lássa. És minden képet amit mi felrakunk oda feltesz maga a kis történeteivel

2016. máj. 9. 13:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne rakj fel több képet a családról , hogy ne legyen mit lementenie.Vagy tedd te is ugyanezt fordítva az ő lementett fotóival.
2016. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Mentsd le adathordozóra a képeket és függeszd fel a facebook profilodat. Időnként lépj be csak.
2016. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ez engem is idegesítene, de elég sok megoldás van rá..


1. Tiltsd le anyóst facebookon, nem kell ismerősöknek lennetek.


2. Ha letiltani nem akarod valamiért, akkor szüntesd meg a közreműködést és állítsd be, hogy ne lássa, miket teszel ki, tedd a Restricted listára - erről ő értesítést sem fog kapni, egyszerűen csak nem fog látni semmit a faladon, a nyilvánosra állított dolgokat kivéve.


3. Égesd le kommentekben, ha kitalál egy sztorit, buktasd le.


3. Ne tegyél ki a gyerekről képeket, nemes egyszerűséggel, nem kell a facebookon élni.

2016. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
engem csak az utolso idegesitene, de talán az sem. amilyen habitusu vagyok én tuti, hogy odaszurnék valami vicces reagálást rá és inkább csak nevetnék ezen. anyosom is lemnenti a képeket, és hipp-hopp már posztolja is oket. engem nem zavar, de én alapbol nagyon szeretem az anyosomat, ugyhogy nem is tudnék ugy tekinteni egy-egy kép "lopásra" és hozzáfuzott mesére, hogy azt o bármilyen rossz szándékkal is tette volna.
2016. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
És ha Te töltenél fel fotókat róla nyilvánosan? Pl: megettem a kisunokám... nem engedtem a fagyit, csak a tölcsért.. ilyen hülyeségeket
2016. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó alá odaírnám, hogy eddig azt hittük ő szeret az unokával lenni, de ha nem így van, akkor mostantól megoldjátok máshogy.
2016. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!