Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem idegesítő...

Csak szerintem idegesítő amikor lemásolják a stílusom?

Figyelt kérdés
Haverom olyan ruhákba akar járni mint én,most is egy olyan pulóvert rendelt ami nekem van...persze szive joga, meg mégsem tilthatom, csak tök sz*r amikor nagy nehezen kiépítem magamnak a saját stílusomat más meg egy pillanat alatt lemásolja...végülis igen így a legkönnyebb. Meg most gondoljatok bele, megyünk majd együtt az utcán egymás mellett ugyanolyan ruhákba....hogy mondjam meg neki, hogy ez így nem oké?:)

2016. jan. 2. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom saját magadnak tervezed és varrod a ruháidat, csak így lehetnek egyediek.


Mert ha te is boltban vásárolsz, mint a földi halandók nagy része, akkor bizony jobb, ha tudomásul veszed, hogy baromira nem vagy egyedi, és bárki másnak meg van arra a lehetősége, hogy ugyanúgy öltözködjön, mint te.

2016. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy csináltatom a ruháimat, és olyanokat amilyenekkel azonosulni tudok. Szerintem az lenne a jó, ha mindenki egyedi lenne és tudna magával azonosulni, mert nem hiszem el hogy egy emberbe nincs ennyi kreativitás. Akiben megvan az a vágy hogy alkosson valami egyedit, és nem tömeggyártmány, tiszteletet érdemel az én szemembe.
2016. jan. 2. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedileg csináltatnád a ruháidat, azokat nem lehetne másolni.
2016. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csináltatom, nem én csinálom.

De itt most nem ez a lényeg...

2016. jan. 2. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg olvasni, ez a lényeg.
2016. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen félreolvastam...örülj:)
2016. jan. 2. 22:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Én többnyire egyetértek a kreativitás részéről:)

Persze az összeöltözködés az olyan barátoknál szokás, akik annyira közel állnak egymáshoz, és ezzel fejezik ki:))

Én alapjáraton nem tartanám idegesítőnek azt, ha valaki másolna, inkább sajnálnám az illetőt, mert ami nekem jól áll, nem biztos hogy épp neki is annyira. Ruhában nem szoktam sajátot tervezni, mégis rendszerint az érzem, hogy amit beszerzek úgy, hogy nekem jól áll, az másokon nem ugyanúgy áll, sok olyan barátom van, akikkel az alkatunk között jelentős eltéréseket látunk. Tehát elsősorban azért veszek ruhát, hogy jól álljon, és kiemeljen engem, nem azért mert "be egyedi vagyok". Attól, hogy valaki másolja a stílusod, még sehol sem lesz olyanná, mint te így egészében.

Ha már ő is ruhát csináltat, akkor nem is "törvényképpen", de igazán kiélhetné a saját fantáziáját. Másképp kicsit gyerekes téma, a stílusod nem csak a ruháidból áll, hanem az egész megjelenésedből, gesztusokból, testtartásból, ezen utóbbi nemes tulajdonságokat senki sem tudja utánozni, jobb ezekre figyelni mindenekelőtt.

2016. nov. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!