Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem hívott el az exem...

Miért nem hívott el az exem családja?

Figyelt kérdés

Még csak három hete szakítottunk a barátommal, viszont már régebb óta megbeszéltük a tesójával és az anyukájával hogy elmegyünk egy programra. A program tegnap lett volna és nem hívtak magukkal, pedig csak ők mentek, a barátom nem tartott velük.

Végig családtagként kezeltek, amikor a barátom elhagyott, akkor mindenki fel volt háborodva, a tesója is megírta hogy mennyire szeret..

Erre eltelt három hét és nem is hívtak magukkal :( Kicsit rosszul esik, mert a barátom megcsalt és utána ki is dobott, jól esett volna ha legalább az anyukáját és a tesóját viszontlátom :(


2016. máj. 22. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Kedvelni kedvelnek de a gyerekuk miatt ugy se vissznek nagukkal még ha ő nem is megy mert tudják hogy rosszul esne a fiuknak megis o a gyerekuk te mar nem tartozol ugy mond hozzajuk mert a fiaval nem vagy egyutt már csak az lesz ha utcan talalkoztok koszonnek meg kerdezik hogy vagy es ennyi szokd meg ..
2016. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld magad a helyükbe. A srác bármit is csinált, a közeli rokonuk, te meg nem. Egyértelmű, hogy nem akarják azzal frusztrálni, hogy veled vannak.
2016. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagy családtag, miért hívtak volna?

Három hét alatt pedig bármit mondhatott nekik az ex, pl hogy te dobtad/csaltad meg...

2016. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ido utan feledesbe merul az egesz kapcsolat. En is azt hittem, hogy az exem lanytestverevel meg evekig jo baratnok leszunk, a szakitas utan oar hettel meg beszeltunk is, de mivel mar nem talalkoztunk annyit, szepen lassan megkopott, mostanaban ha osszefutunk, beszelunk par percet, de ennyi. Ez normalis es az esetek nagy reszeben igy tortenik. Gonsolom az exednek sem lenne egy nagy elmeny, ha az exbaratnojevel(veled) maszkal a csaladja, holott mar nem vagy az elete reszese. Nem hiszem, hogy neked is jol esne, ha a te csaladod az exeddel elmenne kirandulgatni akkor is, ha te nem mesz. Maga a tudat biztos, hogy irritalna.

Tudom, hogy nem jo erzes, de ennek igy kell tortennie, ha lesz uj baratod es megismered az o csaladjat, nagy valoszinuseggel oket is igy megkedveled majd. :)

2016. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 omba ***** válasza:
100%

"tesója is megírta hogy mennyire szeret.. " - hát ennyire.

Értem, hogy csalódott vagy, de az elég ritka eset, hogy a szakítás után a család többi részével megmarad a jó kapcsolat.

2016. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kezeltek családtagként, mert a fiukhoz tartoztál. A következő barátnőjét is hasonlóképpen fogják kezelni, amíg hozzá tartozik, az esetek nagy többségében az ilyesmi nem személyre szól.:-) Más lehet a helyzet egy hosszú, több éves, összeköltözős párkapcsolatnál, pláne, ha még gyerek is van, de ha jól sejtem, a tiétek csak tiniszerelem volt, amiből lesz még vagy egy tucat a srác életében.
2016. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát értem... Csak az exem még mondta is hogy attól hogy mi még szakítunk, tartsam a tesójával a kapcsolatot, meg menjünk el ide-oda...
2016. máj. 22. 13:01
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Az lenne furcsa, ha szakítás után úgy alakulna a kapcsolatod a családjával, mintha mi se történt volna. Nekem kicsit bizarr lenne ha a párom még mindig az exének a családtagjaival járna el. Arra gondolnék, hogy még nincs vége köztük sem a dolognak.
2016. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

érthető,hogy szakítás után az ex családjával is "szakítasz".

de ha a testvére hasonló korú, mint te és tényleg jóban voltatok, akkor szerintem beszélj vele. mármint hogy te barátnőként tekintesz rá és nem szeretnéd,hogy megszakadjon a kapcsolat,csak mert már nem jársz a tesójával.

aztán majd ő eldönti,hogy mit akar, akarja -e tartani a kapcsolatot veled.

viszont barátod anyukáját szerintem felejtsd el, ő nyilván csak azért volt kedves mert a fiával jártál. míg a tesójával ha tényleg jó barátnők lettetek, akkor miért ne tartanátok a kapcsolatot?

a tegnapi programmal kapcsolatban te kerested őket?hogy akkor mi lesz?mert az is lehet,hogy te nem jelentkeztél és úgy vették,hogy nem akarsz menni.

1 próbát megér. bár megvallom őszintén, én nem szívesen tartanám velük a kapcsolatot. nem segít túllépni,ha közben hallod a családtól,hogy mit csinál,kivel jár stb

2016. máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Első ex? :)
2016. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!