Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit írjak, mondjak miért nem...

Mit írjak, mondjak miért nem vettem fel a telot? Anyós most hívott kétszer, egyszer kinyomtam. Mit lehet csinálni, amitől nem tud telefonálni az ember?

Figyelt kérdés

gyors írni akarok neki valamit, most nem tudok beszélni, később hívom.

de ugyan miért ne tudnák most beszélni..?

(nem dolgozom, gyeden vagyok, és du fél 5 múlt)


2014. nov. 7. 16:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*tudnék
2014. nov. 7. 16:37
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk az igazat...?
2014. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem hallottad/láttad, hogy keresett. Ennyire legyél már önálló, ha anyuka vagy.
2014. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
jesszus, azt hittem, vmi 12-13 éves csitri vagy... Én nem írnék neki, hanem ha van időm, akkor hívnám vissza, és csak ha kérdezi, akkor mondanám, hogy bocs, nem értem rá telefonálni. Ha tovább firtatja, hogy miért, akkor annyit mondanék, hogy "mert."
2014. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Vendégem van, itt van a szomszédasszony és a kisfia, majd később hívlak.
2014. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Nyakig vmi munkába voltál, wc-n voltál, fürödtél/tusoltál, pakoltál, koszos voltál, épp beszélgettél valakivel, postás jött, rossz gombot nyomtál meg, lefagyott a telefon, elromlott a telefon, épp nincs kimenőd, nem is láttad a gyerek nyomta ki. Mennyi kell még?
2014. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Hasmenés, oda rohangálsz.
2014. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Miért kéne bármit is magyaráznod? Dolgod volt, kész. Kinek mi köze hozzá, mi az?
2014. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Én nem szívesen beszélek anyósommal, ugyanis nem szeretem. Ha kérdezősködik mindig elintézem annyival, hogy más dolgom volt, nem értem rá. Nem fogok magyarázkodni, meg agyalni rajta. Egyszerűen hagyjon békén. Még így is örüljön, hogy nem azt mondom, hogy a fäsz se kíváncsi rád, azért.
2014. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szoktam magyarázni. Minek? Nem érek rá, később visszahívom, kész.


Ha mindenáron valami kifogást akarsz akkor főztél, szoptattál, takarítottál, pihentél, fürödtél, sétáltatok és a telefon otthon maradt, egy embereset szartál a wc-n, epiláltál, maszturbáltál, a gyerek seggét pucoltad a pelenkacsere után, kit érdekel?

2014. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!